Trwa ładowanie...

Szpak, Sławomir i Kurdej-Szatan zażądali większych gaż. Zobacz, ile zarabiają gwiazdy

Celebryci zaczynają się cenić. Albo inaczej - wyceniają swój czas jako ogólnopolskie dobro i bez skrupułów żądają podwyżek za koncert czy obecność na planie zdjęciowym.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Szpak, Sławomir i Kurdej-Szatan zażądali większych gaż. Zobacz, ile zarabiają gwiazdyŹródło: ONS.pl
dhrz4t3

W polskim show-biznesie istnieją osoby, które mogą sobie pozwolić gwiazdorzenie. Polacy bowiem chcą ich oglądać i słuchać, nawet jeśli zupełnie niedawno nikt ich nie znał. Zacznijmy chociażby od Michała Szpaka - gwiazdy, która wyrosła na głośnym show TVN-u, czyli "X Factor". O ile jeszcze kilka miesięcy temu za koncert żądał 15 tys. zł, o tyle teraz życzy sobie 20 tys., a nawet 30 tys. w zależności od skali wydarzenia i organizatora.

Rafał Brzozowski, gospodarz "Koła Fortuny", poszedł w ślad za kolegą i zażądał podwyżki o ponad 5 tys. zł. Dziś bierze 25-30 tys. zł za koncert. Na fali coraz większej rozpoznawalności, Sławomir podwyższył gażę o 5 tys. zł i śpiewa za nie mniej niż 30 tys. zł. Zresztą on jest usprawiedliwiony. Wszak jego zespół liczy 15 osób, więc musi podzielić się zyskiem.

Kurdej-Szatan Materiały prasowe
Kurdej-Szatan Źródło: Materiały prasowe

Jeżeli chodzi o aktorów, to tu króluje Barbara Kurdej-Szatan, która za dzień na planie zdjęciowym żąda 9-10 tys. zł (o 2 tys. więcej niż w ubiegłym roku), a zaraz za nią znalazła się Maja Ostaszewska, która za dzień zdjęciowy bierze 8 tys. zł.

dhrz4t3

Nic dziwnego, że ochotników do popularnych show, które pomagają wykreować gwiazdy, jest coraz więcej. O takich pieniądzach, jakie zarabiają celebryci, statystyczny Polak może tylko pomarzyć. Przypomnijmy, że średnia miesięczna dochodu brutto na koniec 2017 r. wynosiła "zaledwie" 4256 zł (wg danych statystycznych GUS).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dhrz4t3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhrz4t3
dhrz4t3