Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Szydło, Kaczyński i Macierewicz w klipie Maleńczuka!

Maciej Maleńczuk zabrał głos i w sobie właściwym stylu odniósł się do "dobrej zmiany" oraz tego, co aktualnie dzieje się na polskiej scenie politycznej. Efektem tego jest utwór "Fajnie" oraz promujący go teledysk. Za jego reżyserię odpowiada Paweł Miszewski.

Share
Szydło, Kaczyński i Macierewicz w klipie Maleńczuka!
Źródło: Youtube.com
d1i7vpm

12 lat minęło od powstania kultowego w tej chwili utworu "Wolność słowa". W momencie premiery żadna radiostacja nie chciała go zaprezentować - czytamy we wpisie muzyka na Facebooku. Piosenka jednak przebiła się, zyskując popularność na poziomie zachodnich produkcji. Ilość pirackich kopii albumu przekroczyła wszelkie normy, ale mimo to Püdelsi dostali złotą płytę (35 tys. egz., czyli tyle, ile teraz platyna). W końcu zdecydowałem się grać jazz i obiecałem sobie nie pisać więcej piosenek. I wtedy nadeszła Wiadoma Zmiana. Jako patriota nie mogłem zareagować inaczej niż pozytywnie i oto efekty: piosenka "Fajnie", w której ukazuję największe postaci na polskiej scenie politycznej i ich głębokie tezy.

Wideo do piosenki w bałkańskim klimacie można obejrzeć poniżej:

W wideoklipie wykorzystano wizerunki m.in takich postaci jak Andrzej Duda, Beata Szydło, Jarosław Kaczyński, Krystyna Pawłowicz Antoni Macierewicz, Zbigniew Ziobro, Miley Cyrus, Donald Tusk, Adam Michnik, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Patryk Jaki, Paweł Kukiz, Angela Merkel, Vladimir Putin czy Aleksander Kwaśniewski.

d1i7vpm

Maciej Maleńczuk to polski wokalista, gitarzysta i poeta, znany z projektów Homo Twist, Püdelsi czy Yugopolis. W dorobku ma dwa Fryderyki oraz platynowe płyty za tytuły "Psychodancing", "Psychodancing 2" i "Wysocki Maleńczuka". Jego ostatnie dzieło to "Jazz for Idiots" z kwietnia 2016 roku.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com
Youtube.com
Źródło: Youtube.com
Youtube.com
Źródło: Youtube.com

ZOBACZ TEŻ: Beata Kozidrak dosadnie skomentowała doniesienia o złym stanie zdrowia i myślach samobójczych!

d1i7vpm

Podziel się opinią

Share
d1i7vpm
d1i7vpm