Trwa ładowanie...
dyvdj5w
News

Szykuje się najgorętszy romans roku. Angelina Jolie spotyka się z Jaredem Leto?

Informację o rzekomym romansie aktorów podał amerykański magazyn "Star Magazine". Podobno Jared wspierał Angelinę po jej rozstaniu z Bradem i dosyć szybko zaiskrzyło między nimi. Para przyjaźniła się już od dłuższego czasu, a sam Leto miał również kumpelskie relacje z mężem Jolie. Teraz wszystko wskazuje na to, że znajomość może przerodzić się w coś poważniejszego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szykuje się najgorętszy romans roku. Angelina Jolie spotyka się z Jaredem Leto?
(akpa/ons)
dyvdj5w

- Nie zawsze była między nimi iskra. Teraz, w trudnych dla Angie czasach, Jared pomógł jej się uporać z problemami, a nawet dał jej trochę radości. To pokrewne, niekonwencjonalne dusze. Myślę, że Jared może być idealnym partnerem dla Angie, ale czy ona jest gotowa na nową relację w swoim życiu - powiedział magazynowi znajomy Angeliny.

Amerykańskie media plotkują, że kiedy tylko Angelina złożyła papiery rozwodowe, to Jared od razu się do niej odezwał. Obecnie podobno spotykają się w wielkiej tajemnicy przed całym światem. Aktorzy poznali się i zaprzyjaźnili podczas pracy na planie zdjęciowym do filmu "Przerwana lekcja muzyki" w 1999 roku. Jak myślicie, czy ich nietuzinkowe osobowości faktycznie pasują do siebie?

   East News
(East News)
   East News
(East News)
dyvdj5w

Podziel się opinią

Share
dyvdj5w
dyvdj5w