Trwa ładowanie...
d1hd1kx

Szymon Majewski wyśmiewa TVP. Jego parodia "Despacito" to murowany hit?

Telewizyjny gwiazdor przed laty rozprawiał się bezlitośnie z politycznymi absurdami w programie "Szymon Majewski Show". Dziennikarz zatęsknił najwyraźniej za satyrą, ponieważ stworzył piosenkę i klip, w którym to bezlitośnie rozprawia się z TVP i jej prezesem. Nagrał parodię utworu "Despacito" Luisa Fonsi'ego, która podbija serca internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klip "Pasito" Szymona Majewskiego
Klip "Pasito" Szymona Majewskiego (Youtube.com)
d1hd1kx

Pod fikcyjnym duetem Szymon M feat. TVP INFO dziennikarz nagrał piosenkę "Pasito", do której też stworzył klip. Pierwowzorem satyrycznego utworu Majewskiego jest oczywiście "Despacito" Luisa Fonsi'ego. Ten wybór nie jest przypadkowy. Latynoski gwiazdor był dumą Jacka Kurskiego i gościł na sylwestrowej scenie TVP w Zakopanem, a swoim koncertem wzbudził wiele kontrowersji.

W jednominutowym filmiku Szymon Majewski kpi z Telewizji Polskiej zarządzanej przez "dobrą zmianę". W piosence "Pasito" najbardziej obrywa się tzw. paskom grozy w TVP Info. Na uwagę zasługuje nie tylko tekst, ale też warstwa wizualna utworu. Z informacyjnych pasków dziennikarz zrobił atrybut. Stworzono z nich m.in. opaskę na oczy i spódniczkę.

d1hd1kx

Wokal, czy raczej rapowanie Majewskiego przerywają wypowiedzi polityków Prawa i Sprawiedliwości. Czas pokaże, czy mocno upolityczniona parodia "Despacito" dziennikarza, dorówna sławną Kabaretowi Czwarta Fala, który stworzył "Wieśka Tico". Jak myślicie?

d1hd1kx

Podziel się opinią

Share

d1hd1kx

d1hd1kx