ycipk-2k26tn

Szymon Wydra został okradziony przez kibiców

Szymon Wydra został okradziony przez kibiców przed meczem piłkarskiej 2. Ligi Widzew Łódź - Radomiak Radom (0:0). Fani gospodarzy zaczepili wokalistę przed spotkaniem, poprosili o wspólne zdjęcie i ukradli mu szalik z barwami drużyny gospodarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szymon Wydra został okradziony przez kibiców
Szymon Wydra został okradziony przez kibiców (East News, Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER)
ycipk-2k26tn

Szymon Wydra okradziony przez kibiców

Szymon Wydra wybrał się na drugoligowe spotkanie Widzewa Łódź z Radomiakiem Radom. Zasiadł na trybunie VIP wśród bardziej zamożnych sympatyków ekipy gości. Przed rozpoczęciem meczu zaczepili go kibice drużyny gospodarzy i prosili o wspólne zdjęcie. Jeden z nich w wolnej chwili zabrał wokaliście szalik Radomiaka, który miał schowany pod pazuchą i uciekł. Później na trybunach kibice Widzewa chwalili się tą "zdobyczą".

Wydra jest mocno związany z Radomem - tu się urodził, wychował i żyje do dzisiaj. Piosenkarz był w przeszłości piłkarzem Radomiaka, grał w drużynach juniorskich. Nie ukrywa swojej sympatii do klubu. W marcu 2009 roku sfinansował transfer jednego z piłkarzy do drużyny.

ycipk-2k26tn

Szymon Wydra nie był jedyną ofiarą kibiców

Nie tylko Szymon Wydra został zaatakowany przez kibiców. Jak donosi portal radom24.pl, po meczu w stosunku do prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego agresywnie zachowywał się jeden z kibiców Widzewa - nie spodobała mu się obecność polityka. Ponadto jeden ze sponsorów ekipy gości został pobity - złamano mu rękę, uderzono go kilkakrotnie pięścią w twarz. Grupę z Radomia do samochodów eskortowała policja.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2k26tn

ycipk-2k26tn
ycipk-2k26tn