Trwa ładowanie...

"Szyszko, oddaj puszczę!" Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała zmiany w rządzie

Nie jest tajemnicą, że środowisko show-biznesowe nigdy nie było zwolennikami PiS-u. Wiele polskich gwiazd głośno komentowało dotychczasowe działania podejmowane m.in. przez, byłego już, ministra środowiska, Jana Szyszki. Zmiany w rządzie premiera Mateusza Morawieckiego zaskoczyły wielu komentatorów sceny politycznej, którzy nie spodziewali się dymisji niektórych ministrów. Sprawę postanowiła również skomentować Agnieszka Woźniak-Starak.

Share
"Szyszko, oddaj puszczę!" Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała zmiany w rządzie
Źródło: ONS.pl
d3ymr2u

Premier Mateusz Morawiecki postanowił wymienić pięciu ministrów. Jedną z najgłośniejszych dymisji jest odwołanie Antoniego Macierewicza ze stanowiska szefa Ministerstwa Obrony Narodowej. Jednak niewątpliwie to dymisja Jana Szyszki sprawiła najwięcej radości rodzimym gwiazdom.

Głos w sprawie zmian w rządzie zabrała Agnieszka Woźniak-Starak, która na swoim Instagramie ironicznie odniosła się do rekonstrukcji rządu.

"No nie wierzę! Nareszcie! I ojciec dyrektor się na to zgodził? Szyszko, oddaj puszczę!" - napisała gwiazda TVN pod zdjęciem byłego ministra środowiska.

d3ymr2u

Prezenterka odniosła się również do najgłośniejszych spraw ostatnich miesięcy, czyli do zmian w polskim sądownictwie oraz do wycinki Puszczy Białowieskiej.

"Pozamiatali Konstytucję, sądy, puszczę... teraz mogą zacząć dbać o PR?"

d3ymr2u

Podziel się opinią

Share
d3ymr2u
d3ymr2u