Trwa ładowanie...
d408gmy

Tabloid: Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży

Cała Polska czekała na tę informację. Jak podaje jeden z kolorowych tygodników, Barbara Kurdej-Szatan, gwiazda "M jak miłość" i ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", jest w ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan ma być w ciąży. Świadczyć o tym ma m.in. to zdjęcie
Barbara Kurdej-Szatan ma być w ciąży. Świadczyć o tym ma m.in. to zdjęcie (AKPA)
d408gmy

Informacja o domniemanej ciąży Barbary Kurdej-Szatan trafiła dziś na "jedynkę" "Super Expressu". Trudno się dziwić, bo to jedna z najbardziej wyczekiwanych wiadomości w polskim show-biznesie.

Tabloid powołuje się na ustalenia "Dobrego Tygodnia". Podobno na ostatnich Telekamerach obszerna kreacja od Macieja Zienia nie była przypadkowa - miała skrywać "mocno zaokrąglony brzuszek", jak czytamy w "Super Expressie".

Gwiazda na razie nie komentuje doniesień i jest nieuchwytna dla dziennikarzy. Więc sensacyjną informację na razie możemy traktować jedynie w kategorii domniemywań.

d408gmy

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan: "Mówię córce, że czasami chłopak chodzi z chłopakiem, a dziewczyna z dziewczyną"

Na pewno wiadomo, że Barbara Kurde-Szatan i jej mąż Rafał starają się o dziecko od blisko 2 lat. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka zwierzała się, że za problemy z zajściem w ciążę może odpowiadać borelioza.

   East News
(East News)

Para ma już 8-letnią córkę Hanię, która, jeśli wierzyć zapewnieniom mamy, bardzo chce mieć rodzeństwo.

- Jak miała 6 lat, to przez rok praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. Niewątpliwie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy - przytacza słowa aktorki "Super Express".

Redakcja Wirtualnej Polski próbowała skontaktować się z gwiazdą. Na razie niestety bezskutecznie.

d408gmy

Podziel się opinią

Share
d408gmy
d408gmy