Trwa ładowanie...
monika jaruzelska

Tabloid donosi: Monika Jaruzelska wychodzi za mąż

Jak pisze "Super Express", Monika Jaruzelska w przyszłym roku ma stanąć na ślubnym kobiercu. Wybrankiem polityczki jest francuski arystokrata.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tabloid donosi: Monika Jaruzelska wychodzi za mążŹródło: East News, fot: Agnieszka Śnieżko
dihvm2q

"Obydwoje bardzo się kochają" – potwierdza informator gazety. Jak twierdzi "SE", ślub ma się odbyć w przyszłym roku. Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego, związała się jakiś czas temu z francuskim arystokratą, którego imienia ani nazwiska nikt do tej pory nie zdradził. Jaruzelska, pytana przez WP, o zmianę stanu cywilnego powiedziała: - Nie zaprzeczam, nie potwierdzam. W każdym razie nie ma to nic wspólnego z "nawróceniem się" na konserwatyzm.

Podobno to właśnie o przyszłym mężu Jaruzelska pisała w książce "Towarzyszka panienka". – Po studiach wyjechałam na jakiś czas do Francji. Chodziłam tam do szkoły, uczyłam się francuskiego. No i zakochałam się w pewnym Francuzie. Starszy ode mnie o osiem lat, miał już spory zasób życiowego doświadczenia, bo był wdowcem, po samobójczej śmierci żony. Pochodził z bardzo dobrej rodziny – opowiadała.

- Miał wzięte biuro architektoniczne, piękne mieszkanie z tarasem i widokiem na wieżę Eiffla, na co dzień jeździł daimlerem. Był mało francuski, raczej charakteryzował się brytyjskim sposobem bycia, więc rodzajem eleganckiej flegmatycznej ogłady – dodawała.

dihvm2q

Ale w tej samej książce Jaruzelska opowiadała również: - Ostatecznie przekonałam się, że ten związek nie miałby szans. (…) Potrzebowałam niezależności. Był mężczyzną, na którym mogłabym się oprzeć. Lecz ta możliwość oparcia oznaczałaby jednocześnie moją słabość. Po prostu jest za silny.

Monika Jaruzelska ostatnimi czasy aktywnie udziela się w polityce. W wyborach samorządowych osiągnęła wyniki, który pozwolił jej zostać radną w Warszawie z ramienia SLD.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dihvm2q

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dihvm2q
dihvm2q