Trwa ładowanie...
d2tw9tm

Tabloid ujawnia przyczynę śmierci Agnieszki Kotulanki. "Zbagatelizowała ból głowy"

"Fakt" dotarł do informatora, który powiedział o przyczynach śmierci aktorki. Wszystko zaczęło się bardzo niewinnie. Nic nie wskazywało, że zwykły ból doprowadzi do tragedii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podano przyczynę śmierci aktorki
Podano przyczynę śmierci aktorki (ONS.pl)
d2tw9tm

Na łamach "Faktu" napisano, że niedługo przed śmiercią do domu aktorki przyjechała karetka. Z informacji, które udało się uzyskać tabloidowi, aktorka czuła się źle.

- Rozmawiała z rodziną przez telefon, ale mówiła, że pewnie czuje się źle przez ciśnienie i pogodę. Zbagatelizowała ból głowy, bo myślała, że jej szybko przejdzie. W przeszłości miała już takie sytuacje, bo była meteopatą - powiedział informator Faktowi.

d2tw9tm

Jak dowiedział się "Fakt" przyczyną śmierci był wylew krwi do mózgu. Informacja ta jest potwierdzeniem tego, że plotki o tym, że choroba alkoholowa doprowadziła ją do śmierci, są całkowicie nieprawdziwe i bezpodstawne.

Aktorka zmarła 20 lutego i została pochowana na cmentarzu w Legionowie w grobie ojca, ppłk Wojska Polskiego Józefa Kotuły. Na pogrzebie obecne były matka aktorki, jej dzieci oraz aktorzy, którzy przyjaźnili się z nią.

- Każdy, kto znał moją mamę, a nawet ci, którzy nie znali jej osobiście, tylko oglądali, widzieli, że była osobą z dużym dystansem do świata i o wielkim poczuciu humoru. Dlatego chciałbym, abyśmy jeszcze raz uśmiechnęli się z nią, ostatni raz i tak ją zapamiętali - żegnał mamę we wzruszających słowach syn Marcin.

d2tw9tm

ZOBACZ TAKŻE: Pogrzeb Agnieszki Kotulanki. Rodzina i przyjaciele pożegnali aktorkę

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2tw9tm

Podziel się opinią

Share

d2tw9tm

d2tw9tm