Trwa ładowanie...
d7jtm47
News

Taco Hemingway – "Marmur". Raper wydaje nową płytę

Raper Taco Hemingway opublikował w sieci utwory ze swojej najnowszej płyty „Marmur”. Album w wersji fizycznej ukaże się 2 grudnia. Wydawnictwo ma charakter koncepcyjny i opowiada historię pobytu niejakiego Szcześniaka w tytułowym hotelu. Nowa płyta Taco Hemingwaya będzie promowana podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Taco Hemingway – "Marmur". Raper wydaje nową płytę
(Facebook.com)
d7jtm47

Podobnie jak w przypadku poprzednich albumów, „Marmur” pojawił się w sieci niespodziewanie. Płyta składa się czternastu utworów i w całości można odsłuchać ją za darmo w serwisie Youtube. Wydawnictwo w wersji fizycznej zostanie wydane 2 grudnia. Zamówienie na album można składać na oficjalnej stronie internetowej artysty.

„Marmur” Taco Hemingwaya to tzw. album koncepcyjny. Sam raper opisuje go w następujący sposób:

d7jtm47

Słuchowiskowa rap płyta, której bohater, enigmatycznie nazwany SZCZEŚNIAKIEM, zostaje wbrew swojej woli zameldowany w tajemniczym trójmiejskim hotelu. Na miejscu dowiaduje się, że stoi przed nim ogrom pracy, choć nikt nie mówi mu na czym ma ona polegać. Niestety jego początkowy spokój ducha zostaje roztrzaskany przez obecność złowrogiego brodacza, z którym dzielił przedział w pociągu relacji Warszawa<->Trójmiasto.

„Marmur” to piąte wydawnictwo w karierze Taco Hemingwaya. Do tej pory raper wydał cztery minialbumy – „Young Hems”, „Trójkąt warszawski”, „Umowę o dzieło” oraz „WOSK”. Najnowsza płyta jest pierwszym longplayem artysty. Album będzie promowany na ogólnopolskiej trasie koncertowej. Rozpoczyna się ona 3 listopada występem w Gdańsku, a kończy 11 grudnia koncertem w Białymstoku.

Taco Hemingway, a właściwie Filip Szcześniak to urodzony 29 lipca 1990 roku w Kairze polski raper, uznawany za jedno z największych odkryć muzycznych ostatnich lat. Reedycje „Trójkąta warszawskiego” oraz „Umowy o dzieło” trafiły kolejno na 3. i 2. miejsca listy przebojów OLiS.

d7jtm47

Podziel się opinią

Share

d7jtm47

d7jtm47