Trwa ładowanie...
d2ep9oe

Taco Hemingway opowiedział o rodzinie. "Dręczą mnie wyrzuty sumienia"

Taco Hemingway udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swojej rodzinie i dziewczynie, Idze Lis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Taco Hemingway nie udziela wywiadów. Ale zrobił wyjątek
Taco Hemingway nie udziela wywiadów. Ale zrobił wyjątek (East News)
d2ep9oe

Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich twórców hip-hopowych. Do tej pory unikał wywiadów i wypowiedzi publicznych. Ale zrobił wyjątek dla twórców książki "To nie jest hip-hop. Rozmowy 2".

Taco opowiedział między innymi o swojej rodzinie: - Mama pracuje w Brukseli, ojciec wraz ze swoją nową rodziną mieszka w Hiszpanii, a starsza ode mnie o pięć lat siostra od września przebywa ze swoim mężem na stypendium naukowym w Stanach. Ja zaś od drugiej połowy 2018 roku większość czasu spędzam w Londynie, gdzie studiuje moja dziewczyna.

Muzyk wyznał, że żałuje, że tak mało czasu spędza z bliskimi: - Zacząłem bardziej doceniać rodzinę, odkąd nie mam możliwości regularnego widywania się z nią. Dręczą mnie wyrzuty sumienia.

d2ep9oe

Zobacz także: Quebonafide i Taco Hemingway na podwójnej randce z Igą i Natalią

Opowiedział też o tym, że jego rodzice są domatorami. Mama nigdy w życiu nie imprezowała, a ojciec poświęca dużo czasu na czytanie i oglądanie filmów. Taco przejął od nich te nawyki i sam mówi o sobie, że lubi siedzieć w domu: - Gdy już osiągnąłem pewien stopień popularności, niemal w ogóle przestałem opuszczać mieszkanie. Od jakiegoś czasu jednak staram się zmieniać moje nawyki, w czym bardzo pomaga mi dziewczyna. Jeszcze do niedawna nie chciało mi się wyjść do restauracji i do kina, skoro mogę sobie coś zamówić i odpalić Netfliksa. Na szczęście coraz bardziej rozumiem, że człowiek jest istotą społeczną. W Londynie bardzo dużo pracuję w domu, ale dostrzegam już, że choćby wyjście do sklepu spożywczego czy uśmiech drugiej osoby dobrze wpływają na zdrowie psychiczne.

Taco powiedział, że po rozwodzie ojciec wiele zrobił, by ich relacje przetrwały: - Wiele razy wyciągał do mnie dłoń, zapraszał na obiady… To musiało być dla niego trudne, biorąc pod uwagę, że jest osobą bardzo powściągliwą i nieskorą do konfrontacji. Typ człowieka, który nie powie, że coś jest nie tak. Woli przemilczeć. Tata jest kuratorem i pierwszym recenzentem mojej muzyki.

d2ep9oe

Ale to po mamie odziedziczył talent do pisania: - Jeszcze na studiach zaliczyła przelotny romans z dziennikarstwem. Ma świetne pióro! Czasem zdarza mi się zerknąć do jej starych tekstów i zastanawiam się, jak potoczyłoby się jej życie, gdyby zdecydowała się pójść tą drogą.

Zamiast tego mama Taco Hemingwaya zrobiła karierę jako specjalista od HR-u.

d2ep9oe

Podziel się opinią

Share

d2ep9oe

d2ep9oe