Trwa ładowanie...

Taco Hemingway – płyta pt. „Marmur” trafiła na podwójny winyl. Dziś rusza preorder.

„Marmur” – płyta, którą Taco Hemingway wydał w 2016 roku trafiła nad podwójny winyl. Premiera przewidziana na 31 sierpnia 2018. Preorder rusza dziś.

Share
Taco Hemingway – płyta pt. „Marmur” trafiła na podwójny winyl. Dziś rusza preorder.Źródło: Youtube.com
d25yu9t

„Marmur” Taco Hemingway'a na winylu, a właściwie dwóch prezentuje się imponująco. Płyty umieszczone są w luksusowym pudełku, w środku którego umieszczony jest szereg gadżetów. Przedmioty inspirowane są motywem przewodnim albumu, czyli fikcyjnym, trójmiejskim hotelem Marmur.

Wśród gadżetów znajduje się klucz do hotelowego pokoju wraz ze stylową zawieszką i inspirowane hotelem dodatki w postaci mydła, kapci oraz ręczników. Do pudełka została również dołączona zawieszka na drzwi inspirowaną hotelową kartką na klamkę „nie przeszkadzać”. Opakowanie dopełnia oficjalna kartka poczty hotelowej oraz eleganckie powitanie. Wszystkie materiały ozdobiono elegancki, logotypem, a niektóre również haftem.

Na rynku będzie dostępne jedynie 500 wyjątkowych boxów. Za ich projekt oraz identyfikację wizualną odpowiada Forin słynny z tworzenia kultowych okładek dla O.S.T.R. Artysta ogłosił, iż nowym projektem starał się podnieść poprzeczkę, którą zawiesił i tak dość wysoko przy okazji tworzenia „W drodze po szczęście” – grafiki dla O.S.T.R. Forin przyznał, że samo projektowanie prostych, nudnych okładek nie przynosi mu już tyle frajdy. Nowy projekt potraktował jako wyzwanie, z którego czerpał satysfakcję.

d25yu9t

Przedsprzedaż i sprzedaż wydawnictwa będą prowadzone tylko i wyłącznie za pośrednictwem warszawskiego Asfalt Shopu przy ul. Kredytowej 8.

„Marmur” jest słuchowiskową rap płytą, która powstała dzięki współpracy producenta Rumaka i rapera Filipa Szcześniaka. Jej bohater enigmatycznie nazywany „Szcześniakiem” zostaje wbrew własnej woli zameldowany w tajemniczym trójmiejskim hotelu „Marmur”. Na miejscu dowiaduje się, iż czeka przed nim dużo pracy. Nikt jednak nie uświadamia go na czym owa praca miałaby polegać. W hotelu pojawia się też pewien budzący niepokój jegomość – złowrogi brodacz, z którym dzielił przedział w pociągu Warszawa Trójmiasto.

TRACKLISTA:
Strona A

 1. Marmur
 2. Witaj w Hotelu Marmur
 3. Żyrandol
 4. Krawawa jesień

Strona B

 1. Grubo-chude psy
 2. Portier!
 3. Mgła I (Siwe włosy)
 4. Mgła II (Mówisz, masz)
 5. Świat jest WFem

Strona C

 1. Świecące prostokąty
 2. Tsunami blond
 3. Ślepe sumy
 4. Żywot
d25yu9t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25yu9t