Trwa ładowanie...
d3afbgz

Taconafide bije rekordy popularności. Na szczyt polskiego Spotify wdarli się w dobę

Przepis na sukces? Dwóch uwielbianych przez słuchaczy raperów w jednym projekcie. Taco Hemingway i Quebonafide jeszcze nie wydali płyty, a już idą na rekord. Ich najnowszy utwór podbija najpopularniejsze serwisy streamingowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Taco Hemingway i Quebonafide połączyli siły i zapowiadają intrygującą płytę
Taco Hemingway i Quebonafide połączyli siły i zapowiadają intrygującą płytę (Instagram.com, Fot: tacohemingway)
d3afbgz

Najnowszy projekt Taco Hemingwaya i Quebonafide bije rekordy popularności. Singiel "Tamagotchi", który wypuścili zaledwie tydzień temu, spotkał się z gorącym przyjęciem fanów. Tylko w polskim Spotify w zaledwie 24 godziny zebrał 318 361 odtworzeń. Co ciekawe, oznacza to, że udało im się prześcignąć zagranicznych artystów, w tym uwielbianego przez słuchaczy Eda Sheerana (dotąd taki podobny wynik osiągnęła jego piosenka "Shape of you").

To jednak nie wszystko. Jeszcze większym zainteresowaniem singiel cieszy się w serwisie You Tube. W tydzień klip do „Tamagotchi” zebrał ponad 7 mln odtworzeń i nie zanosi się na to, by na tej liczbie miało się zatrzymać. Tym bardziej, że już 13 kwietnia będzie miała miejsce premiera albumu duetu Taconafide "Soma 0,5g", a panowie niebawem (19 kwietnia) ruszają w promocyjną trasę Ekodiesel Tour. Hitowego już "Tamagotchi" możecie posłuchać poniżej.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3afbgz

Podziel się opinią

Share

d3afbgz

d3afbgz