Trwa ładowanie...
d1lae5u

Tadeusz Muller myśli o powiększeniu rodziny. "Skłaniam się ku adopcji"

Magda Gessler niebawem zostanie babcią. Jej córka, Lara, spodziewa się dziecka. Niewykluczone, że syn restauratorki także postanowi powiększyć rodzinę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tadeusz Muller myśli o dziecku
Tadeusz Muller myśli o dziecku (Instagram @tadeusz_muller)
d1lae5u

Magda Gessler ma w ostatnim czasie spore powody do dumy. Niebawem jej rodzina się powiększy, a ona sama zostanie babcią. Restauratorka nie posiada się z radości i dzieli szczęściem w mediach społecznościowych.

Gessler regularnie zamieszcza zdjęcia swoich dzieci, zarówno Lary, jak i Tadeusza. Za każdym razem podkreśla, że jest z obojga niewymownie dumna. Rodzeństwo zaś niewątpliwie może liczyć na swoją mamę, która służy wsparciem i dobrym słowem.

Zobacz wideo: Tadeusz Müller zapewnia: "Mama jest skarbnicą WIEDZY MEDYCZNEJ"

Jak się okazuje, życiowe zmiany mogą zajść nie tylko u Lary. Tygodnik "Życie na gorąco" podaje, że Tadeusz, wyraźnie zainspirowany błogosławionym stanem siostry, sam podobno zaczął myśleć o rodzicielstwie. Z informacji tygodnika wynika, że zaczął myśleć o adopcji dziecka.

- Skłaniam się ku adopcji. Nie ma przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko, ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość – powiedział tygodnikowi.

d1lae5u

Podziel się opinią

Share
d1lae5u
d1lae5u