placeholder_3mwhc5

Tajemnicze zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Fani są ciekawi

"Perfekcyjna" wrzuciła tajemniczy post, w który zapowiedziała tajemniczy projekt. Fani od razu zaczęli pytać o szczegóły, ale najwyraźniej muszą uzbroić się w cierpliwość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Perfekcyjna zdradza, jak dba o swoją urodę
Perfekcyjna zdradza, jak dba o swoją urodę (ons.pl, Fot: ons.pl)
placeholder_3mwhc5

Na instagramowym profilu Małgotrzaty Rozenek-Majdan pojawiło się selfie. Dość nietypowe. Gwiazda pozuje w niedokończonym makijażu. Najprawdopodobniej będzie chciała pokazać swoim fankom, jak konturuje twarz. Jak wiadomo, w mediach społecznościowych porady tego typu cieszą się olbrzymią popularnością. Być może "Perfekcyjna" postanowiła iść z duchem czasu i spełnić oczekiwania swoich obserwatorek.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek o stresujących wakacjach w Tajlandii: "Ludzie potrafią się łączyć"

placeholder_3mwhc5

"Cześć dziewczyny. Szykuje dla was coś extra. Kto zgadnie co?" - zapytała Małgorzata Rozenek-Majdan i nie zdradziła więcej szczegółów na temat niespodzianki, którą szykuje dla swoich fanek.

Małgorzata nie zwalnia tempa i cały czas zaskakuje. Dziś oprócz porad, jak utrzymać porządek w domu, pokazuje, jak dbać o siebie.

"Nie mogę się doczekać" - piszą fanki. Jedni obstawiają kanał o pielęgnacji na YouTube, inni nową linię kosmetyków. Jak myślicie, co to będzie?

placeholder_3mwhc5
placeholder_3mwhc5
placeholder_3mwhc5
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_3mwhc5