Trwa ładowanie...

Tak dziś wygląda córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel. Aleksandra wycofała się z show biznesu

O córce Bogusława Lindy i Lidii Popiel swego czasu było głośno w mediach. W pewnym momencie Aleksandra Linda wycofała się jednak z show biznesu. Jak dziś wygląda?

Jak dziś wygląda córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel?Jak dziś wygląda córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel?Źródło: AKPA, fot: AKPA
d4kh54s
d4kh54s

Bogusław LindaLidia Popiel są razem od ponad 30 lat i uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par polskiego show biznesu. Aktor i fotografka doczekali się razem córki, Aleksandry, o której swego czasu było wyjątkowo głośno w mediach. Jedyna pociecha pary kilka lat temu rozwijała karierę w modelingu i próbowała swoich sił jako aktorka. Aleksandra Linda wystąpiła nawet w kilku rodzimych produkcjach, w tym "Diablo. Wyścig o wszystko" oraz filmie "Psy 3. W imię zasad", gdzie główną rolę zagrał jej ojciec.

Córka Lindy i Popiel niegdyś dość często pojawiała się także na salonach. W 2020 Aleksandra pojawiła się na premierze trzeciej części "Psów" i wówczas ochoczo pozowała do zdjęć w towarzystwie ojca. W późniejszych latach Linda zaliczyła kilka wielkich wyjść, które były szeroko komentowane w mediach. Wszystko to za sprawą jej oryginalnych stylizacji.

Aleksandra Linda zniknęła z show biznesu. Jak dziś wygląda?

Od jakiegoś czasu o Aleksandrze Lindzie nie mówi się już tak często, jak jeszcze kilka lat temu. Córka słynnej pary obecnie nie pojawia się już zarówno na ekranie, jak i na salonach. Lidii Popiel zdarzało się jednak wspominać o córce w wywiadach. W rozmowie z Pudelkiem z 2022 roku fotografka opowiedziała nieco o licznych zainteresowaniach pociechy, zdradzając, że ta "uwielbia aktorstwo" i na pewne plany związane z tym zawodem. Wówczas zapowiedziała również, że Aleksandra chciałaby stworzyć własną kolekcję bielizny.

d4kh54s

W ubiegłym roku Popiel po raz kolejny publicznie wypowiedziała się na temat córki i wówczas w rozmowie z Plejadą wyjawiła, dlaczego Aleksandra zdecydowała się wycofać ze świata show biznesu. Według fotografki jej latorośli zwyczajnie znudziło się pozowanie na ściankach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Lidia Popiel o karierze córki w show biznesie

(...) Myślę, że jeśli ileś razy to [stawanie na ściankach - przyp. red.] się powtarza, to może być to też taka rutyna, może wkraść się nuda. Myślę, że Aleksandra chce tego po prostu uniknąć - powiedziała Plejadzie w 2023 roku Popiel.

d4kh54s

Wygląda na to, że obecnie Aleksandra Linda wciąż rozwija się w zawodzie aktorki. We wspomnianej wcześniej rozmowie z Plejadą Lidia Popiel zdradziła, że jej pociecha "jest w teatrze u Olafa Lubaszenki" i szykuje się do premiery. Linda znalazła się w obsadzie spektaklu "Komedia odlotowa, czyli lumbago", który w październiku ubiegłego roku miał swoją premierę w Teatrze Capitol. W komedii w reżyserii Lubaszenki występują m.in. Katarzyna Glinka, Katarzyna Maciąg i Robert Janowski, córka Lindy i Popiel wciela się zaś w postać tajemniczej Annabelle. Spektakl z Lindą w obsadzie wciąż można zobaczyć na deskach warszawskiego teatru.

Mimo znanego nazwiska Aleksandrze Lindzie wyjątkowo zależy ponoć na tym, by samodzielnie zapracować na pozycję w branży. W rozmowie ze "Zwierciadłem" z 2019 roku Lidia Popiel zapewniła, iż jej pociecha nie chce, by ktokolwiek myślał, że zawdzięcza karierę rodzicom.

Aleksandra bywa bardzo przeczulona na punkcie tego, żeby nikt nie myślał, że cokolwiek jej załatwiamy. (...) Po to pracowaliśmy, żeby ona również mogła korzystać. Trudno jej to przyjąć, do wszystkiego chce dojść sama - zdradziła magazynowi Popiel.

d4kh54s

Aleksandra Linda prowadzi profil na Instagramie, lecz rzadko publikuje na nim nowe wpisy. Kilka dni temu córka słynnej pary podzieliła się z obserwatorami zdjęciem, na którym można zobaczyć, jak dziś wygląda.

Tak dziś wygląda córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel Instagram
Tak dziś wygląda córka Bogusława Lindy i Lidii PopielŹródło: Instagram
Jak dziś wygląda córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel? AKPA
Jak dziś wygląda córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel?Źródło: AKPA, fot: AKPA
Jak dziś wygląda córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel? AKPA
Jak dziś wygląda córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel?Źródło: AKPA, fot: AKPA
Tak dziś wygląda córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel AKPA
Tak dziś wygląda córka Bogusława Lindy i Lidii PopielŹródło: AKPA, fot: AKPA
d4kh54s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kh54s