Trwa ładowanie...

"Tak powinny wyglądać urodziny". Filip Chajzer spełnił marzenie chorej dziewczynki i zrobił imprezę na kilkaset osób

Pod koniec października Filip Chajzer poinformował o przykrej historii związanej z urodzinami 12-sto letniej Oliwii z zespołem Aspergera. Dziewczynka marzyła o urodzinach w gronie znajomych. Kiedy mama zorganizowała urodziny, nie przyszedł nikt, oprócz przyjaciółki Nikoli. Dziennikarz po rozmowach z mamą dziewczynki postanowił zorganizować imprezę raz jeszcze. O sukcesie poinformował na swoim facebookowym profilu.

Share
"Tak powinny wyglądać urodziny". Filip Chajzer spełnił marzenie chorej dziewczynki i zrobił imprezę na kilkaset osóbŹródło: Facebook.com
dlvdssu

Kolejne świętowanie zostało zaplanowane na 4 listopada. Przy wsparciu dziennikarza, nie mogło być inaczej. Sobotnie urodziny spełniły najskrytsze marzenie dziewczynki.

Filip Chajzer finalnie wydarzenie relacjonował na swoim Facebooku:

dlvdssu

- Przedstawiam - mama, przyjaciółka i sama Oliwia. Dokładnie tydzień po urodzinach na które nikt (poza przyjaciółką Nikolą) nie przyszedł, dzisiaj, w sobotnie popołudnie zakorkowaliśmy Puławską. Jedną z największych ulic tego miasta. Słyszałem szacunki, ale nie mieszczą mi się one w głowie, więc napiszę, że było kilka tysięcy osób. Z całej Polski. Nie mam słów, które mogą opisać moją wdzięczność za wasze wsparcie. Nie spodziewałem się takiego odzewu. Oliwka, ze swoją przyjaciółką i z bandą nowych koleżanek śmiga właśnie na zjeżdżalniach - tak powinny wyglądać urodziny!!!

Na samym końcu internetowego wpisu poprosił również o dodawanie wszelkich materiałów z urodzin oraz komentarzy. Zgodnie z prośbą, pojawiły się komentarze w szokującej liczbie:

- Jadąc Puławską zastanawiałam się jakim cudem o tej porze w tym dniu tygodnia jest taki ruch na drodze.
- Panie Filipie wielki szacunek, ja z synem przyjechałem z Mazur.
- Nie znam cię jako człowieka, ale te wszystkie rzeczy powodują, ze uwielbiam cię stary. Nie przestawaj, bo przywracasz wiarę w dobro i to, w jaki sposób korzystasz ze swojej rozpoznawalności i zasięgu powinno być przykładem dla wszystkich znanych osób.

Z relacji wynika, że na urodzinach zjawiło się kilkaset osób.

Możemy sobie tylko wyobrazić, jak ogromną radość sprawiło to Oliwii. Mamy też nadzieję, że każde kolejne urodziny będą tylko lepsze.

dlvdssu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlvdssu