Tak Sara Boruc śpiewa na żywo. Żona Artura ma kawał głosu!

Jedna z najpopularniejszych polskich WAGs opublikowała nagranie, na którym śpiewa fragment swojej piosenki. Wypadła świetnie, a internauci nie szczędzą jej komplementów. Zasłużyła na pochwały?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Artur i Sara Boruc
Artur i Sara Boruc (Instagram.com, Fot: sara boruc)
WP

Sara Boruc próbowała swoich sił jako wokalistka wiele lat temu. Występowała nawet w jednej z edycji "Idola". Nie zaszła jednak daleko. Gdy została żoną Artura Boruca, skupiła się na karierze w branży modowej i porzuciła marzenia o śpiewaniu.

Kilka miesięcy temu celebrytka nawiązała współpracę z Universal Music Polska. - Dziś spełniło się moje marzenie, podpisałam kontrakt z największą wytwórnią fonograficzną na świecie. Dodaje mi to ogromnych skrzydeł i wiary w to, że materiał, na który tak długo pracowałam, jest dobry - napisała wówczas na Instagramie. Później o jaj karierze było cicho. Pojawiły się nawet plotki, że z jej kariery muzycznej nic nie będzie. Internauci nie dowierzali też, że Sara rzeczywiście potrafi śpiewać.

Piękna żona polskiego piłkarza postanowiła udowodnić, że ma talent. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagranie, na którym śpiewa na żywo jedną ze swoich piosenek.

WP

- Dla zaskoczonych - tak, śpiewam, ale jakoś nie miałam odwagi na insta.. w lutym wraz z @universalmusicpolska planujemy premierę mojego pierwszego singla - napisała Sara Boruc. Nie możecie się doczekać jej pierwszej piosenki?

Instagram.com
Podziel się
WP
Instagram.com
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE: Zobacz dokąd żony polskich piłkarzy jeżdżą na wakacje

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP