Trwa ładowanie...
d33og2d
News

Tak Sławomir wyglądał kiedyś. Bez wąsa i charakterystycznego zaczesu

Sławomir od jakiegoś czasu jest jednym z najciekawszych artystów na polskiej scenie. Jego niepowtarzalny styl pokochało mnóstwo osób. Zastanawialiście się, jak zatem Sławomir wyglądał kiedyś?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak Sławomir wyglądał kiedyś?
Jak Sławomir wyglądał kiedyś? (ONS.pl)
d33og2d

Sławomir jest artystą, którego nie da się włożyć w jakiekolwiek ramy. Za sprawą swojej twórczości, jak również wyglądu, jest jedną z najbardziej charakterystycznych gwiazd na polskiej estradzie.

To artysta rock polo, który sam określa siebie jako twórcę, wokalistę oraz wizjonera. Jedno nie podlega natomiast dyskusji. Posiada niepowtarzalny styl i konsekwentnie go realizuje.

Po sylwestrze w Zakopanem media jeszcze intensywniej zaczęły interesować się twórczością wokalisty. Sławomir zrobił zdecydowanie większe show niż zapowiadana międzynarodowa gwiazda hitu "Despacito". W nowym roku artysta udzielił kilku wywiadów i opowiadał o najbliższych planach zawodowych. Wszystko wskazuje na to, że nie zamierza zwalniać tempa. I z pewnością jeszcze nieraz zaskoczy swoich fanów.

d33og2d

A zastanawialiście się kiedyś, jak gwiazda muzyki rock polo wyglądała kiedyś? Na jednym z instagramowych profili pojawiło się zestawienie zdjęć Sławomira z kiedyś i dziś. W przeszłości wyglądał zupełnie inaczej. Brakuje mu dwóch najbardziej charakterystycznych elementów. Chodzi oczywiście o wąsy oraz charakterystyczną fryzurę bez grzywki.

W której odsłonie artysta podoba wam się bardziej?

d33og2d

Podziel się opinią

Share

d33og2d

d33og2d