Trwa ładowanie...
d4e8amk

Tak wygląda dziś Aneta Piotrowska. Tancerka pozuje niemalże nago

Choć Aneta Piotrowska nie jest celebrytką tej samej klasy co np. Siwiec czy Doda, to jej zdjęcia na Instagramie też przyciągają sporą rzeszę obserwujących. Jednak najnowsza fotka może wywołać niemałe kontrowersje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Zaczynała od "Tańca z gwiazdami". Dziś mieszka za granicą.
Zaczynała od "Tańca z gwiazdami". Dziś mieszka za granicą. (Instagram.com)
d4e8amk

Aneta Piotrowska na ustach wielu była w czasach, gdy jako 20-latka brała udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie lansowano ją jako dziewczynę Rafała Mroczka. Jednak po finale programu para rozstała się, a tancerka wyjechała z kraju, by robić karierę.

Dziś Piotrowska dzieli czas pomiędzy pracę i rodzinę. Jeździ po świecie, a na jej instagramowym profilu ciągle pojawiają się zdjęcia z prób w pięknych salach w Dubaju, czy też w Stanach.

Wydaje się jednak, że taniec jej nie wystarcza i chciałaby zacząć karierę celebrytki. Fundamenty ku temu już ma, bo jej profil na Instagramie wypełniony jest zdjęciami w skąpych kostiumach, którymi z pewnością kusi niektórych obserwatorów.
Jednak najnowsze zdjęcie, które Piotrowska wrzuciła do sieci, to już krok dalej niż fotki w kusych strojach. Tym razem tancerka pokazała nam się niemal zupełnie nago, zakrywając piersi rękoma. Internauci nie kryją zadowolenia: "Poddaj się! Ręce do góry!", "Niesamowite! Dobre ujęcie", "Cudnie".

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4e8amk

Podziel się opinią

Share
d4e8amk
d4e8amk