Trwa ładowanie...
d4q3ts9

"Taniec z Gwiazdami": Anna Karwan kontuzjowana

Anna Karwan podgrzała atmosferę na chwilę przed odcinkami na żywo "Tańca z Gwiazdami". Wokalistka nabawiła się problemów zdrowotnych co stawia znak zapytania nad jej udziałem w programie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ann Karwan
Ann Karwan (East News, Fot: East News)
d4q3ts9

Anna Karwan jest jedną z gwiazd, które zobaczymy w 11. edycji tanecznego show Polsatu. Emocje sięgają zenitu, bo pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" już w piątek 6 marca. Nie wszystko idzie jednak po myśli stacji i gwiazd. Anna Karwan musi uporać się z kontuzją, inaczej nie wiadomo, czy w ogóle zobaczymy ją na parkiecie.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Magdalena Narożna: "Szczerze się zakochałam!"

O tym, że Anna Karwan pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami", widzowie dowiedzieli się już w finałowym odcinku poprzedniej edycji show. Informację przekazali Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

d4q3ts9

Wokalistka rozpoczęła treningi tańca pod okiem Janka Klimenta. To właśnie z nim już za tydzień mamy podziwiać ją na parkiecie. Pozostaje jeszcze jedynie kwestia kontuzji, o której piosenkarka poinformowała fanów na swoim profilu na Instagramie.

"Można? Można. Trochę elegancji i trochę... sportu. Mówią, że sport to zdrowie. Zgadzam się, ale trzeba się trochę przyzwyczaić. Od jutra powrót do treningów. Trzymajcie kciuki. Bardzo mi zależy na tym, żeby nadrobić zaległości..." - czytamy.

Produkcja Polsatu na razie nie poinformowała o zmianach w programie.

d4q3ts9

Podziel się opinią

Share

d4q3ts9

d4q3ts9