Trwa ładowanie...

Tata Alicji Bachledy-Curuś wygrał walkę z białaczką. Aktorka do dzisiaj martwi się o jego zdrowie

Alicja Bachleda-Curuś ma teraz bardzo dobry czas. Niedługo ma zamieszkać w Los Angeles ze swoim ukochanym Marcinem Gortatem. Piękna aktorka często odwiedza Polskę. Od czasu choroby ojca, rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tata Alicji Bachledy-Curuś wygrał walkę z białaczką. Aktorka do dzisiaj martwi się o jego zdrowieŹródło: East News, fot: East News
d34n0v9

Alicja Bachleda-Curuś cieszy się ostatnimi chwilami w Polsce. Choć życie na dalekim kontynencie bardzo jej odpowiada, to tęskni za rodzinnymi stronami. Niedługo razem ze swoim synkiem Henrykiem wraca do Los Angeles. Piękną aktorkę czekają poważne zmiany w życiu.

Marcin Gortat: Polscy celebryci potrafią sprzedać nawet używane majtki. To dla mnie śmieszne

Związek Alicji z Marcinem Gortatem staje się coraz bardziej poważny. Para ma niedługo zamieszkać razem, a ponadto coraz więcej mówi się o ich ślubie. Decydując się na taki krok, aktorka już dzisiaj wie, że będzie tęsknić za Polską.

d34n0v9

Alicja tęskni za rodzinnym domem w Krakowie. Zawsze czeka tam na nią stęskniona mama, pani Lidia i tata, pan Tadeusz. Aktorka ma z nimi wyjątkowo silną więź. Cały czas są w stałym kontakcie. Rozmawiają przez internet, piszą maile i często do siebie dzwonią.

Historia rodzinna Alicji Bachledy-Curuś nie jest wcale kolorowa. Sześć lat temu u ojca aktorki wykryto ostrą białaczkę. Kiedy tylko dowiedziała się o złych wynikach badań, odwołała umówione castingi, spakowała się i natychmiast przyleciała do Polski. Pojawiła się wtedy na konferencji prasowej fundacji DKMS i poprosiła o pomoc dla taty. Gdy pan Tadeusz wrócił do pełni sił, zwolnił tempo i przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Dzisiaj mama Alicji zapytana o stan zdrowia męża odmawia komentarza. - To bardzo rodzinne sprawy - mówi w "Świat i ludzie".

Każda wizyta Alicji w domu wiele znaczy dla jej rodziców. Ponadto dziadkowie kochają swojego wnuka Henryka. Ze wspólnego czasu czerpią garściami.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d34n0v9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34n0v9