Trwa ładowanie...
dmqevf8

"Okrutne macierzyństwo". Nie ma dla niej tematów tabu

- Okrutne macierzyństwo - mówi Tatiana Okupnik w kolejnym szczerym nagraniu, jakie pojawiło się na jej Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tatiana Okupnik otwarcie mówi o ciemnych stronach macierzyństwa
Tatiana Okupnik otwarcie mówi o ciemnych stronach macierzyństwa (ONS)
dmqevf8

Na Instagramie eks-wokalistki Blue Cafe pojawiło się kolejne, dość długie, jak na internetowe standardy, nagranie. W siedmiominutowym wideo Tatiana Okupnik postanowiła po raz kolejny poruszyć temat tabu: macierzyństwo.

- Ciąża i poród, i to, co potem, to najpiękniejsze momenty w życiu kobiety. To nie jest moja prawda. I to nie jest prawda dużej ilości dziewczyn, które są mamami. Nie ma jednego modelu macierzyństwa, mamy, kobiety - zaczyna Okupnik.

W nagraniu wokalistka poruszyła m.in. problem komplikacji poporodowych oraz rozprawiła się ze stwierdzeniem, że "dzieci wszystko wynagrodzą".

dmqevf8

ZOBACZ TEŻ: Okupnik długo milczała o swoich problemach. Przez ciążę wpadła w depresję

- To nieprawda. W niektórych przypadkach dzieci nie nagrodzą spustoszeń w ciele - mówi bez ogródek Okupnik.

- Macierzyństwo ma różne odcienie. Nie ma kobiety, dla której jest tylko błogie. To oczywiste. Widziałam jednak na własne oczy, że z niektórymi obchodzi się brutalnie. Ciężko wtedy powiedzieć, że o wszystkim się zapomina z czasem, szczególnie wtedy kiedy upływ czasu nie rozwiązuje np. problemów zdrowotnych. To co dla jednych było cudne, przyjemne, dla innych było ciężkie i trudne - dodaje wokalistka, podkreślając jednocześnie, że to ważne, aby kobiety przestały się porównywać.

dmqevf8

To już kolejny filmik, w którym Tatiana Okupnik tak szczerze porusza niewygodne tematy. W poprzednich wpisach na Instagramie mówiła m.in. o swoim brzuchu po ciąży oraz traumatycznej historii porodowej.

Przypomnijmy, że Okupnik jest matką dwójki dzieci: Matyldy i Tymona. Niedawno zdradziła że przed pierwszą ciążą wpadła w depresję.

dmqevf8

Podziel się opinią

Share

dmqevf8

dmqevf8