Trwa ładowanie...
dwordmn

Tatiana Okupnik została mamą po raz drugi. Pochwaliła się uroczym zdjęciem

Artystka kilka miesięcy temu zniknęła z show-biznesu. Po długim czasie w końcu pochwaliła się, co zmieniło się w jej życiu. Została mamą. Zdjęciem noworodka pochwaliła się na Facebooku.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Artystka jest już mamą 3-letniej Matyldy.
Artystka jest już mamą 3-letniej Matyldy.Źródło: ONS.pl
dwordmn

Wokalistkę wszyscy poznali, kiedy była liderką Blue Cafe. Jej kariera nabrała rozpędu w latach 90., kiedy poznała Pawła Ruraka-Sokala, założyciela zespołu. Charyzmatyczna Tatiana Okupnik wraz z innymi członkami zespołu wylansowała takie hity jak "Love Song", "Do nieba, do piekła" czy "You May Be In Love". Ostatnio zniknęła z show-biznesu i coraz mniej udzielała się w mediach. Fani zastanawiali się, dlaczego.

A Okupnik zajęła się swoim życiem prywatnym. Pewnie mało osób wiedziało, że była w ciąży. W przeciwieństwie do innych polskich gwiazd zachowała ten czas tylko dla swojej rodziny. Teraz na swoim profilu na Facebooku opublikowała zdjęcie noworodka. – Matylda ma brata – napisała. Przy okazji zdradziła też imię dziecka.

W hasztagach dołączonych do zdjęcia pisze, że chłopiec ma na imię Tymon. Uwagę przykuwa też jeszcze jeden hasztag. „Fabryka zamknięta” – wygląda na to, że Tatiana nie planuje już powiększania rodziny.

dwordmn

A przypomnijmy, że pierwsze dziecko urodziła we wrześniu 2016 roku. Radosną nowiną podzieliła się w swoje urodziny.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dwordmn

Podziel się opinią

Share
dwordmn
dwordmn