Trwa ładowanie...
d12mdgj

Taylor Swift z nowym singlem. Zapowiedziała też nowy album

Taylor Swift zaprezentowała nowy singiel. "You Need To Calm Down" jest drugim utworem z zapowiedzianego właśnie albumu "Lover". Poznaliśmy też datę jego premiery.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Taylor Swift wydała nową piosenkę i zapowiedziała album
Taylor Swift wydała nową piosenkę i zapowiedziała album (East News)
d12mdgj

Taylor Swift z nowym singlem

Taylor Swift to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Potwierdzają to chociażby wyświetlenia jej teledysków na YouTube (niektóre mają kilka miliardów odsłon). Najnowszy utwór również może wykręcić dobry wynik.

Piosenką "You Need To Calm Down" artystka wykazuje swoje wsparcie dla osób ze środowiska LGBT. Taki wniosek można wywnioskować po tekście piosenki oraz po specjalnym wideo, które ukazało się na kanale YouTube wokalistki.

d12mdgj

Taylor Swift zapowiedziała nowy album

Przy okazji premiery singla zapowiedziała nowy album. Płyta "Lover" ukaże się 23 sierpnia tego roku. Znajdzie się na niej 18 utworów, w tym świeżo wypuszczone "You Need To Calm Down" oraz wcześniej wydane "ME!" z Brendonem Uriem z zespołu Panic! At The Disco.

- Będzie to album bardzo romantyczny. Ale nie będzie tam tylko piosenek o spełnionej miłości. Romantyzm może oznaczać też samotność, smutek czy przechodzenie przez konflikt… Najważniejsze, by mieć na to odpowiedni ogląd - zdradziła Taylor Swift.

d12mdgj

Podziel się opinią

Share
d12mdgj
d12mdgj