Trwa ładowanie...
d2vciq8

Taylor Swift z teledyskiem do nowego singla. Polski aktor oraz niespodziewana zgoda z Katy Perry

Taylor Swift wydała teledysk do wypuszczonego w piątek singla "You Need To Calm Down". W wideoklipie mamy dość zaskakującą scenę z Katy Perry, bowiem wokalistki pogodziły się. Zobaczymy też polskiego aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Taylor Swift wydała teledysk do najnowszego singla "You Need To Calm Down"
Taylor Swift wydała teledysk do najnowszego singla "You Need To Calm Down" (East News)
d2vciq8

Taylor Swift z teledyskiem do nowego singla

Taylor Swift w piątek 14 czerwca wydała drugi singiel w tym roku. Przy okazji premiery "You Need To Calm Down" potwierdziła, że 23 sierpnia ukaże się jej nowy album. Na płycie "Lover" znajdzie się 18 utworów. - Będzie to album bardzo romantyczny. Ale nie będzie tam tylko piosenek o spełnionej miłości. Romantyzm może oznaczać też samotność, smutek czy przechodzenie przez konflikt… Najważniejsze, by mieć na to odpowiedni ogląd - mówiła.

Teraz ukazał się teledysk do jej najnowszej piosenki, który w bardzo szybkim tempie zbiera miliony wyświetleń na YouTube. To tylko potwierdza, że Taylor Swift jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie.

d2vciq8

Taylor Swift pogodziła się z Katy Perry

Piosenkarka nowym utworem chciała wyrazić swoje poparcie dla osób ze środowiska LGBT. Do udziału w teledysku zaprosiła innych artystów wspierających osoby tolerancyjne dla tej społeczności. W klipie zobaczymy m.in. Ellen Degeneres, Ryan Reynoldsa, Laverne Cox, Ciarę, RuPaula, Jessego Tylera Fergusona, Billy’ego Portera, Adama Lamberta, Todricka Halla, Hayley Kiyoko, Adama Rippona i Katy Perry.

Obecność tej ostatniej jest zaskakująca, bowiem od 2012 roku obie wokalistki są w konflikcie. Miały poróżnić się o tancerzy, których Perry rzekomo podebrała Swift. Wygląda na to, że spór został zażegnany.

Artystki pojawiają się w jednej scenie przebrane za fastfoody - Perry za hamburgera, a Swift za frytki. Obie przytulają się do siebie.

d2vciq8

Polski aktor w teledysku do piosenki Taylor Swift

W klipie do "You Need To Calm Down" zobaczymy polskiego aktora. Antoni Porowski jest synem polskiej pary emigrantów. Ma 35 lat, urodził się w Kanadzie. Występował m.in. w programie Netfliksa "Queer Eye".

d2vciq8

Podziel się opinią

Share
d2vciq8
d2vciq8