Trwa ładowanie...
d1gk3re
Megafon.pl
News

Telewizyjny aktor skazany na 6 lat więzienia

Znany z serialu "Power Rangers" aktor Ricardo Medina został skazany na 6 lat więzienia za zabicie swojego współlokatora. Groził mu wyrok znacznie dłuższy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Telewizyjny aktor skazany na 6 lat więzienia
(Materiały prasowe)
d1gk3re

W styczniu 2015 roku Medina za pomocą miecza samurajskiego zabił swojego współlokatora - Josha Suttera. Mężczyźni pokłócili się o dziewczynę Mediny. Aktor twierdził, że działał w samoobronie. Prokuratora dopiero po roku oskarżyła go o morderstwo. Groził mu wyrok 26 lat więzienia.

W czasie rozprawy prokuratura przedstawiła w sądzie nagranie rozmowy z policją, na którym było słychać, jak Medina mówi do Suttera: "Cholera, Josh. Dlaczego to zrobiłeś. Dlaczego mnie zmusiłeś, żebym to zrobił".

Ostatecznie aktor, który wystąpił jako Cole Evans w 40 odcinkach serialu "Power Rangers Wild Force" oraz w 24 "Power Rangers Samurai" został skazany za zabójstwo.

arrives at the premiere of "Dirty Love" at the ArcLight Cinerama Dome on September 19, 2005 in Hollywood, California. Getty Images
arrives at the premiere of "Dirty Love" at the ArcLight Cinerama Dome on September 19, 2005 in Hollywood, California. (Getty Images)
d1gk3re
d1gk3re

Podziel się opinią

Share
d1gk3re
d1gk3re