Trwa ładowanie...
d39uulk
News

Telewizyjny sylwester bez Steczkowskiej!

Wydawałoby się, że o sylwestrowy występ artystki biją się wszystkie stacje telewizyjne. Jak podaje "Fakt", gwiazda jest zaskoczona... brakiem konkretnych propozycji. Piosenkarka, pierwszy raz od kilku lat, nie wystąpi na dużej telewizyjnej imprezie sylwestrowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska (Materiały prasowe)
d39uulk

Repertuar Steczkowskiej jest zbyt poważny jak na taneczną zabawę, dlatego jedyna stacja ostatecznie wycofała się z rozmów. – Dostała tylko jedną wstępną propozycję. Podczas rozmów usłyszała jednak ostatecznie, że jej muzyka nie wpasuje się w tegoroczną wizję sylwestrowej zabawy, a jedyne skoczne piosenki ze swego repertuaru wykonała na sylwestrze już rok temu - zdradził informator tabloidu.

Justyna uważa, że została pozbawiona mozliwości zagrania koncertu – Jest zła, bo została na lodzie. Gdyby wcześniej wiedziała, że telewizje nie będą jej chciały, załatwiłaby sobie występ na zabawie w dowolnym mniejszym mieście. A teraz wszystko jest już pozajmowane – pisze "Fakt"

Justyna Steczkowska Materiały prasowe
Justyna Steczkowska (Materiały prasowe)

Manager artystki nie chce komentować sprawy, nie zdradza też jakie artystka ma plany na ostatni dzień roku. Sama piosenkarka mówi znajomym, że dała w tym roku tyle koncertów, że zasłużyła na odpoczynek. Jednak nie ma się co czarować - brak występu podczas tego ważnego dnia, musi być dla niej ogromną porażką.

   Instagram.com
(Instagram.com)
d39uulk

Podziel się opinią

Share
d39uulk
d39uulk