Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
25-09-2019 09:05

“Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie”

We wrześniu tego roku ukazała się debiutancka EP o nazwie „Primal”. Materiał zawarty na krążku jest odzwierciedleniem ciemnej strony naszych najbardziej pierwotnych instynktów– strachu, agresji i pożądania. Przepełniony przemyśleniami na temat ludzkiej psychiki i jej słabości „Primal”, na czele z promującym ją singlem „Enemy”, serwuje energetyczny, surowy klimat.

“Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie”Źródło: Materiały prasowe
d37ao41

Ciężar, ładunek emocjonalny, melodia to jedne z głównych cech opisujących muzykę zespołu.

Pale Path na pierwszym miejscu stawia wydawanie materiału, który jest bezkompromisowy - muzycznie oraz produkcyjnie. Te założenia pomogli stworzyć Henrich House Studio, gdzie odbyły się nagrania albumu oraz Roman Kharyukov, który zajął się mixem i masteringiem. Obraz do singla “Enemy” został stworzony przez Aleksandra Kropidłowskiego, który na co dzień współpracuje z Papaya Films. Materiał został zarejestrowany niekonwencjonalną metodą - na taśmie 16 mm.

Pale Path zabiera słuchacza w mroczne zakątki naszego społeczeństwa, siedliska samotności oraz niespokojnych myśli, przypominając że świat nie zawsze bywa miejscem kolorowym. Podróż ta dosadnie obnaża problemy współczesności przy akompaniamencie ciężkich brzmień z pogranicza metalcore’u, deathcore’u oraz djentu, nie pomijając przy tym melodii.

d37ao41

Pale Path powstał w marcu 2018 roku w wyniku spotkania piątki osób, które za główny cel obrały sobie tworzenie muzyki, która wprawia w ruch każdy atom ciała. W skład zespołu wchodzą:
Krystian „Kryśka” Łukaszczyk - Wokal
Dawid Rydz - Gitara Solowa
Chris Maciaszek - Gitara Rytmiczna
Wiktor Niezgoda - Perkusja
Aleksander Głowacki - Bas

Najbliższe plany Pale Path to trasa koncertowa, którą rozpocznie premierowy koncert w warszawskiej Hydrozagadce (3.10.2019). Pojawią się także między innymi w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi czy też Gdańsku.

d37ao41

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37ao41