Trwa ładowanie...
d10h3dd

Ten pocałunek przejdzie do historii. Cher i Meryl Streep nie mogły się od siebie odkleić

Choć na londyńskiej premierze "Mamma Mia! Here I go again" pojawiła się plejada gwiazd, to wszystkie oczy skupione były na Cher i Meryl Streep. Panie przyjaźnią się od lat. Dały tego wyraz gorącym pocałunkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cher i Meryl Streep namiętnie się pocałowały podczas premiery filmu "Mamma Mia! Here I go again"
Cher i Meryl Streep namiętnie się pocałowały podczas premiery filmu "Mamma Mia! Here I go again" (East News, Fot: East News)
d10h3dd

16 lipca w Londynie odbyła się premiera filmu "Mamma Mia! Here I go again". Na tę produkcję od 10 lat czekali wszyscy fani ABBY. W obsadzie drugiej części musicalu "Mamma Mia" zobaczymy gwiazdy światowego kina. Wśród nich nie zabraknie Cher i Meryl Streep. Podczas uroczystej premiery, obie panie dały ponieść się emocjom. Ich pocałunek rozgrzał publikę.

Mamma Mia. Here we go again! Kadry zza kulis

- Wspaniale jest ją znowu zobaczyć - powiedziała Cher o swojej przyjaciółce Meryl Streep. I niewątpliwie to właśnie one skradły show na czerwonym dywanie. Pozowały razem do zdjęć i namiętnie się pocałowały.

East News

W londyńskim Hammersmith Apollo w poniedziałek nie brakowało emocji. Pierwsza część musicalu premierę miała równe 10 lat temu, czyli w 2008 roku. Od tamtego czasu, fani szwedzkiego zespołu ABBA wyczekiwali na kolejną część filmu. I doczekali się! Za kilka dni "Mamma Mia! Here i go again" trafi także do polskich kin.

d10h3dd

Czekacie na ten film?

d10h3dd

Podziel się opinią

Share

d10h3dd

d10h3dd