ycipk-4j7dg6

Ten rok należy do Ariany Grande! Została Kobietą Roku 2018

"Billboard" to magazyn muzyczny, który od lat jest wyznacznikiem jakości wykonawców. Co roku przyznaje nagrodę Kobiety Roku za dokonania artystek. W 2018 została nią Ariana Grande za zaangażowanie w sprawy społeczne i wierność swoim poglądom. Wyróżniona zostanie na gali "Women in Music", 6 grudnia w Nowym Yorku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ten rok należy do Ariany Grande! Została Kobietą Roku 2018
(Getty Images)
ycipk-4j7dg6

Ariana Grande będzie trzynastą w historii Kobietą Roku. Przed nią triumfowały m.in. Lady Gaga, Madonna i Selena Gomez. To nie pierwszy raz, kiedy artystka została doceniona przez "Billboard". Trzykrotnie zdobyła pierwsze miejsce na liście 200 najlepszych albumów. Znalazły się na niej najnowszy "Sweetener", "My Everything" i "Yours Truly".

Piosenkarka, autorka tekstów i aktorka, oprócz artystycznego dorobku udziela się społecznie. Jest aktywistką wspierającą środowisko LGBTQ, Black Lives Matters, opowiada się także za restrykcjami w prawie dotyczącym posiadania broni w Stanach Zjednoczonych. – Ariana Grande jest gwiazdą na swoich własnych warunkach, nigdy nie ulega żadnemu konkretnego trendowi muzycznemu lub ścieżce w branży – mówił Ross Scarano, wiceprezes "Billboardu".

ycipk-4j7dg6

Pewna w swoich przekonaniach konsekwentnie broni siebie i swoich decyzji w świecie, który często nie jest przyjazny dla takiej siły u młodych kobiet. Ma odwagę, tworzy najlepszą muzykę w swojej karierze i absolutnie zasługuje na tytuł Kobiety Roku – kontynuował Scarano.

Manchester, rok 2015. Piosenkarka długo nie mogła się pozbierać po zamachu dokonanego przez Państwo Islamskie. Zorganizowała jednak koncert charytatywny, na którym zebrano 25 mln dolarów. Pulę przekazano ofiarom zamachu i rodzinom zmarłych. –Trudno o tym mówić, ponieważ tak wielu ludzi cierpiało i odniosło ogromne straty – komentowała Grande.

W 2016 roku wydaje nowy album Dangerous Woman. W pierwszym tygodniu krążek sprzedał się w nakładzie 129 000 egzemplarzy. Piosenkarka wystapiła 78 razy podczas promujacej go trasy koncertowej. Pokazała, że jest odmieniona, silniejsza i jeszcze bardziej zdeterminowana.

ycipk-4j7dg6

Ariana to nie jedyna silna kobieta w przemyśle muzycznym, bo co z Beyonce, Rihanną, Adele, czy Tylor Swift? Dziewczyny świadomie wykorzystują swoją pozycję w show-biznesie, by pomóc biedniejszym, wyobcowanym, skrzywdzonym. Rozumieją, że świat to nie tylko one, ich kariera i miliony zarobionych dolarów, ale ludzie, którzy bez ich pomocy, zostaliby bezradni.

Zobacz też: Zamach w Manchesterze

ycipk-4j7dg6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4j7dg6

ycipk-4j7dg6
ycipk-4j7dg6