Trwa ładowanie...
d49d5x6

"Teoria wielkiego podrywu": Johnny Galecki będzie ojcem. Ujawnił płeć dziecka

Serialowy Leonard Hofstader z "Teorii wielkiego podrywu" szykuje się do najważniejszej roli w swoim życiu. Razem z młodą partnerką poinformował, że oczekują narodzin pierwszego syna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Johnny Galecki i Alaina Meyer
Johnny Galecki i Alaina Meyer (Getty Images)
d49d5x6

Matką dziecka Galeckiego jest Alaina Meyer. Wiadomość o romansie 44-letniego aktora z 22-letnią modelką pojawiła się pod koniec zeszłego roku. Na początku maja potwierdzili, że spodziewają się dziecka, a teraz ujawnili, że będzie to syn.

Obejrzyj: Zmęczona Kalicka pcha wózek i zajada banana

Związek z dwa razy młodszą modelką jest dla Galeckiego pierwszą poważną relacją od lat. Wcześniej było głośno o jego romansie z koleżanką z planu, Kaley Cuoco. Grała ona serialową miłość Leonarda – Penny.

d49d5x6

Zobacz także: "Teoria wielkiego podrywu": 10 rzeczy, których nie wiesz o serialu

Galecki i Cuoco spotykali się poza planem przez dwa lata. Romans dobiegł końca w 2009 r. Cuoco wyszła później za mąż za profesjonalnego tenisistę Ryana Swetinga, z którym rozwiodła się po trzech latach. Od roku jest szczęśliwą żoną Karla Cooka.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Johnny Galecki urodził się w Belgii, a swojsko brzmiące nazwisko zawdzięcza polskim przodkom ze strony ojca. Od 2007 r. jest kojarzony głównie z rolą Leonarda w "Teorii wielkiego podrywu", choć jego kariera aktorska zaczęła się już pod koniec lat 80. Jako nastolatek zagrał m.in. w kultowej komedii "W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju".

d49d5x6

Podziel się opinią

Share
d49d5x6
d49d5x6