ycipk-3dtz3w

The Dumplings – nowy album już za tydzień. Zespół prezentuje teledysk

The Dumplings wydaje nową płytę. Duet wypuścił klip do utworu „Raj” zapowiadający nadchodzący album.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koncert zespołu The Dumplings w Warszawie.
Koncert zespołu The Dumplings w Warszawie. (East News)
ycipk-3dtz3w

Już za tydzień swoją premierę będzie miał nowy album pt. „Raj” grupy The Dumplings. Zespół wypuścił teledysk do tytułowego utworu promujący wydawnictwo. Klip został wyreżyserowany przez Piotra Matejkowskiego, a w roli głównej wystąpił aktor Rafał Mohr.

Nowy album „Raj” to już trzeci album The Dumplings, w skład którego wchodzą Justyna Święs oraz Jakub Karaś. Duet w 100% odpowiada za produkcje i kompozycje płyty.

W porównaniu do poprzednich wydawnictw, „Raj” napisany jest całkowicie po polsku. Od strony muzycznej duet wciąż ma poruszać się w coraz popularniejszym, electropopowym stylu. Szczególnie charakterystycznego dla debiutanckiego krążka.

ycipk-3dtz3w

"Nasza trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy. Zdecydowaliśmy się na to, aby wszystkie teksty były po polsku. Można w nich znaleźć wiele odniesień do różnych tekstów kultury: m.in. filmu 'Zapach kobiety’, literatury Tołstoja i Cortazara. Postawiliśmy również na krótką, ale treściwą formę, płyta ma osiem utworów" – twierdzą członkowie zespołu.

Płyta „Raj” ma zawierać 8 utworów. Jej premiera zapowiedziana jest na 21 września.

ycipk-3dtz3w
ycipk-3dtz3w
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3dtz3w