Trwa ładowanie...

"The Four": Nowy program z udziałem gwiazd na antenie Polsatu

Polsat zaprosił dziennikarzy na plan nowego programu, "The Four". Zaproszeni mieli okazję poczuć przedsmak tego, co będzie się działo w programie, który stał się hitem na zagranicznych rynkach. Jak będzie w Polsce?

"The Four": Nowy program z udziałem gwiazd na antenie PolsatuŹródło: Materiały prasowe
d2nn9e2
d2nn9e2

Studio "The Four" wypełnia ogromna scena, wokół której będzie bawić się widownia. Ten program to wielki koncert, z udziałem najlepszych z najlepszych!

Prowadzącą show będzie Natalia Szroeder, a w jury zasiądą po raz pierwszy:

Tradycja i nowoczesność - Kuba Badach
Wrażliwość i ekspresja - Igor Herbut
Talent, styl i odwaga. Polska gwiazda światowego formatu - Natalia Nykiel

d2nn9e2

- "The Four", to program, którego każdy odcinek jest w zasadzie finałem. Wchodząc na tę scenę chciałabym mieć jury po swojej stronie. Bo tylko oni mogą zdecydować czy zostanę dopuszczona do muzycznego pojedynku z osobą z "Wielkiej Czwórki", z finalistą. Aby do nich dołączyć, musisz ich pokonać. Aby zająć ich miejsce, musisz stanąć do walki. Kłopot polega na tym, że oni są bardzo przywiązani do swoich krzeseł i łatwo się nie poddają! - wyjaśniła Natalia Szroeder.

- To są GORĄCE krzesła! Rozsiądźcie się na nich wygodnie. Ale nie "ZA" wygodnie... Przez najbliższe osiem tygodni będziecie musieli ich bronić! W każdym odcinku pojawią się mega zdolni wokaliści, którzy uważają, że bardziej od was zasługują na miejsce w "Czwórce". Ale żeby wyzwać was na pojedynek wcześniej będą musieli przekonać naszych jurorów, że są tego warci. Dzisiaj w "The Four" macie status gwiazd, ale... musicie tego statusu bronić - mówiła Natalia Szroeder.

Kto wygra bitwę - finalista z "Wielkiej Czwórki" czy uczestnik? O tym zadecyduje publiczność w studio. Za pomocą aplikacji w telefonie, będą na bieżąco wybierać zwycięzców. Ten kto wygra - zasiada na krześle i zajmuje miejsce w "Wielkiej Czwórce", być może tylko do następnego odcinka!

Za osiem tygodni zwycięzca programu otrzyma kontrakt z wytwórnią fonograficzną Universal Music Polska oraz... 100 tysięcy złotych!

d2nn9e2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nn9e2