THE ORCHESTRA na Festiwalu Legend Rocka. Musicie tam być!

THE ORCHESTRA na Festiwalu Legend Rocka. Musicie tam być!

W 11-letniej historii Festiwalu Legend Rocka nie może zabraknąć muzyki i artystów tak ważnych grup jak Electric Light Orchestra i Electric Light Orchestra Part II. Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom fanów Festiwalu organizator zaprosił THE ORCHESTRA starring former members of ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Od 17 lat The ORCHESTRA koncertuje po całym świecie grając porywające wersje niezapomnianych przebojów wylansowanych przez Electric Light Orchestra. W skład zespołu wchodzi:
- Mik Kaminski – członek ELO i ELO Part II grający na słynnych skrzypcach „Blue Violin”
- Louis Clark – członek ELO i ELO Part II uchodzący za mistrza orkiestrowych instrumentów klawiszowych
- Eric Troyer – członek ELO Part II, wokal, instrumenty klawiszowe, gitara
- Parthenon Huxley – członek ELO Part II, gitara, wokal
- Gordon Townsend – członek ELO Part II, perkusja
- Glen Burtnik – członek ELO Part II, wokal, bas

Założyciel zespołu wokalista i gitarzysta Jeff Lynne rozwiązał ELO w 1986 r. Wtedy też jego partner, perkusista Bev Bevan powołał do życia ELO Part II, które po jego odejściu w 1999 r przybrało ze względów prawnych nazwę THE ORCHESTRA.

Grupa ELO sprzedała ponad 50 mln płyt na całym świecie, miała 20 przebojów na liście Top 20 w Anglii i 15 hitów Top 20 na liście magazynu Billboard w USA.
"Can't Get It Out of My Head", "Evil Woman", "Strange Magic", "Livin' Thing", "Telephone Line", "Rockaria!""Turn to Stone", "Sweet Talkin' Woman", "Mr. Blue Sky" "Shine a Little Love", "Last Train to London", "Confusion" oraz największy hit ELO czyli "Don't Bring Me Down" to podstawa koncertowego repertuaru THE ORCHESTRA. Wszystkie te ulubione przeboje będzie można wreszcie usłyszeć po raz pierwszy w Polsce już 12 lipca 2017 r. w Dolinie Charlotty.

Sprzedaż biletów na koncert odbywa się za pośrednictwem portalu ticketpro.pl. Więcej informacji na www.legendyrocka.com.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.