Trwa ładowanie...
d3laffn

The Royal Family: Księżniczka Charlotte nie będzie mieć najlepszych przyjaciół

Księżniczka Charlotte ma zaledwie cztery lata, a już stała się uczennicą prestiżowej szkoły, w której rok nauki kosztuje ok. 91 tys. złotych. Tym samym kontynuuje rodzinną tradycję, bo jest drugim dzieckiem książęcej pary, które trafiło do elitarnej placówki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżniczka Charlotte i książę George są uczniami prestiżowej szkoły prywatnej
Księżniczka Charlotte i książę George są uczniami prestiżowej szkoły prywatnej (Getty Images)
d3laffn

Księżniczka Charlotte z początkiem września stała się uczennicą prestiżowej placówki szkolnej Thomas's Battersea w Londynie. Szkoła stawia nacisk na wspólnotowość i dba o potrzeby przynależności uczniów. Dlatego wszystkie dzieci muszą być wobec siebie uprzejme i traktować się sprawiedliwie, czyli na równi z resztą. Nikt nie ma prawa czuć się pominięty i odizolowany, a co za tym idzie - mniej lubiany.

Zobacz też: Księżna Kate ma nową fryzurę. Jest lżej i jaśniej? Oceńcie sami

Nauczyciele zwracają szczególną uwagę na to, by dzieci bawiły się razem zamiast wybierać sobie ulubionych kolegów czy koleżanki. Taka nauka ma im zapewnić dobry start w dorosłość, gdzie umiejętności współpracy są obecnie wysoko cenione - a wśród członków rodzin arystokratycznych wręcz konieczne.

d3laffn

Już pierwszego roku nauki w szkole Charlotte będzie uczyła się języka francuskiego, podstaw liczenia, muzyki, sztuki, baletu i aktorstwa. Szkoła zapewnia również podstawy religii, ale nie zapomina o wymogach współczesności. Prywatna placówka stawia nacisk na umiejętności informatyczne. Córka książęcej pary nauczy się podstawowej pracy na komputerze, która da jej wstęp do dalszej edukacji w nowych technologiach.

Zobacz też: Księżna Meghan kibicowała Serenie Williams podczas US Open. Przyniosła jej pecha

ZOBACZ WIDEO: Kate zdradziła, jak Charlotte i George zwracają się do Williama

d3laffn

Podziel się opinią

Share

d3laffn

d3laffn