Trwa ładowanie...

The Royal Family: Księżniczka Charlotte nie będzie mieć najlepszych przyjaciół

Księżniczka Charlotte ma zaledwie cztery lata, a już stała się uczennicą prestiżowej szkoły, w której rok nauki kosztuje ok. 91 tys. złotych. Tym samym kontynuuje rodzinną tradycję, bo jest drugim dzieckiem książęcej pary, które trafiło do elitarnej placówki.

The Royal Family: Księżniczka Charlotte nie będzie mieć najlepszych przyjaciółŹródło: Getty Images
d3zencf
d3zencf

Księżniczka Charlotte z początkiem września stała się uczennicą prestiżowej placówki szkolnej Thomas's Battersea w Londynie. Szkoła stawia nacisk na wspólnotowość i dba o potrzeby przynależności uczniów. Dlatego wszystkie dzieci muszą być wobec siebie uprzejme i traktować się sprawiedliwie, czyli na równi z resztą. Nikt nie ma prawa czuć się pominięty i odizolowany, a co za tym idzie - mniej lubiany.

Nauczyciele zwracają szczególną uwagę na to, by dzieci bawiły się razem zamiast wybierać sobie ulubionych kolegów czy koleżanki. Taka nauka ma im zapewnić dobry start w dorosłość, gdzie umiejętności współpracy są obecnie wysoko cenione - a wśród członków rodzin arystokratycznych wręcz konieczne.

Już pierwszego roku nauki w szkole Charlotte będzie uczyła się języka francuskiego, podstaw liczenia, muzyki, sztuki, baletu i aktorstwa. Szkoła zapewnia również podstawy religii, ale nie zapomina o wymogach współczesności. Prywatna placówka stawia nacisk na umiejętności informatyczne. Córka książęcej pary nauczy się podstawowej pracy na komputerze, która da jej wstęp do dalszej edukacji w nowych technologiach.

d3zencf

ZOBACZ WIDEO: Kate zdradziła, jak Charlotte i George zwracają się do Williama

d3zencf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zencf