Trwa ładowanie...

The Royal Moscow Ballet. Co kryją baletowe kufry?

W czym tkwi czar baletu? Pociągają nas najlepsze wykonanie, fantastyczna muzyka i magia, którą możemy nie tylko poczuć, ale też... zobaczyć na własne oczy! Tutaj swoją wielką rolę odgrywają kostiumy, bez których spektakl baletowy nie miałby prawa istnieć!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

The Royal Moscow Ballet. Co kryją baletowe kufry?Źródło: Materiały prasowe
d35nc58
d35nc58

"Jezioro łabędzie” - najpiękniejszy spektakl w historii klasycznego baletu, popularnością dorównuje gwiazdom rocka i popu, które gromadzą podobnie dużą publiczność. Oczywistym jest, że to poziom wykonania świadczy o randze i znakomitości spektaklu, jednak nie należy zapominać o tym, co nadaje całemu wydarzeniu magii i przenosi nas w magiczny, sceniczny świat. To stroje i kostiumy bohaterów! Często właśnie garderoba jest punktem charakterystycznym i rozpoznawalnym dla wielu tytułów, takich jak "Dziadek do Orzechów”, "Kopciuszek”, "Carmen”, a zwłaszcza "Jezioro łabędzie”.

- Przywozimy obuwie, dwie walizy rekwizytów, trzy walizy kostiumów kobiecych, dwa kufry spódniczek baletowych. Jedna walizka przy jednym spektaklu waży piętnaście, może dwadzieścia kilogramów. Wszystko inne to już dekoracje i scenografia. Łącznie czternaście skrzyń. To wszystko są rzeczy z garderoby: rekwizyty i kostiumy ważą razem około 300 kilogramów - opowiada Valentina Emelianova, garderobiana The Royal Moscow Ballet

The Royal Moscow Ballet z „Jeziorem łabędzim” znów pojawi się w naszym kraju i w spektakularnym stylu zaprezentuje swoje bajeczne w stroje. Nastąpi to podczas nadchodzącej trasy baletowej w listopadzie 2019. tancerze trafią do ośmiu miast:

d35nc58

04 listopada 2019 - ICE Kraków Congress Centre, Kraków
05 listopada 2019 - Dom Muzyki i Tańca, Zabrze
06 listopada 2019 - Hala Stulecia, Wrocław
07 listopada 2019 - COS Torwar, Warszawa
08 listopada 2019 - Centrum Kongresowe i Wystawiennicze Expo Mazury
09 listopada 2019 - Gdynia Arena, Gdynia
10 listopada 2019 - Klub Wytwórnia, Łódź
11 listopada 2019 - Sala Ziemi, Poznań Congress Center

Bilety do nabycia poprzez stronę *www.prestigemjm.com *

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d35nc58
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35nc58