Trwa ładowanie...
d1vzdkj

The Royal Moscow Ballet. Co kryją baletowe kufry?

W czym tkwi czar baletu? Pociągają nas najlepsze wykonanie, fantastyczna muzyka i magia, którą możemy nie tylko poczuć, ale też... zobaczyć na własne oczy! Tutaj swoją wielką rolę odgrywają kostiumy, bez których spektakl baletowy nie miałby prawa istnieć!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

The Royal Moscow Ballet z "Jeziorem łabędzim” znów pojawi się w naszym kraju
The Royal Moscow Ballet z "Jeziorem łabędzim” znów pojawi się w naszym kraju (Materiały prasowe)
d1vzdkj

"Jezioro łabędzie” - najpiękniejszy spektakl w historii klasycznego baletu, popularnością dorównuje gwiazdom rocka i popu, które gromadzą podobnie dużą publiczność. Oczywistym jest, że to poziom wykonania świadczy o randze i znakomitości spektaklu, jednak nie należy zapominać o tym, co nadaje całemu wydarzeniu magii i przenosi nas w magiczny, sceniczny świat. To stroje i kostiumy bohaterów! Często właśnie garderoba jest punktem charakterystycznym i rozpoznawalnym dla wielu tytułów, takich jak "Dziadek do Orzechów”, "Kopciuszek”, "Carmen”, a zwłaszcza "Jezioro łabędzie”.

- Przywozimy obuwie, dwie walizy rekwizytów, trzy walizy kostiumów kobiecych, dwa kufry spódniczek baletowych. Jedna walizka przy jednym spektaklu waży piętnaście, może dwadzieścia kilogramów. Wszystko inne to już dekoracje i scenografia. Łącznie czternaście skrzyń. To wszystko są rzeczy z garderoby: rekwizyty i kostiumy ważą razem około 300 kilogramów - opowiada Valentina Emelianova, garderobiana The Royal Moscow Ballet

The Royal Moscow Ballet z „Jeziorem łabędzim” znów pojawi się w naszym kraju i w spektakularnym stylu zaprezentuje swoje bajeczne w stroje. Nastąpi to podczas nadchodzącej trasy baletowej w listopadzie 2019. tancerze trafią do ośmiu miast:

d1vzdkj

04 listopada 2019 - ICE Kraków Congress Centre, Kraków
05 listopada 2019 - Dom Muzyki i Tańca, Zabrze
06 listopada 2019 - Hala Stulecia, Wrocław
07 listopada 2019 - COS Torwar, Warszawa
08 listopada 2019 - Centrum Kongresowe i Wystawiennicze Expo Mazury
09 listopada 2019 - Gdynia Arena, Gdynia
10 listopada 2019 - Klub Wytwórnia, Łódź
11 listopada 2019 - Sala Ziemi, Poznań Congress Center

Bilety do nabycia poprzez stronę *www.prestigemjm.com *

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1vzdkj

Podziel się opinią

Share
d1vzdkj
d1vzdkj