Trwa ładowanie...

The Royal Moscow Ballet – relacja wideo

Przedstawienie "Jezioro Łabędzie" w wykonaniu The Royal Moscow Ballet zaprezentowane zostało w Polsce pięciokrotnie. Spektakl z muzyką Piotra Czajkowskiego obejrzało 14.000 osób, a zespół zbierał same brawa i oklaski, także na stojąco! Oto filmowa relacja z wydarzenia.

d10smi3
d10smi3

Gdynia Arena, Sala Ziemi na Międzynarodowych Targach Poznańskich, Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu, TAURON Arena Kraków oraz COS Torwar w Warszawie – w tych miejscach wystąpili rosyjscy mistrzowie baletu. Przepiękne stroje, muzyka i choreografia zrobiła na widzach ogromne wrażenie. Publiczność we wszystkich miastach żywiołowo reagowała na partie tańczone solo oraz trudniejsze układy. Sam zespół był zadowolony ze znakomitego przyjęcia w Polsce, a także frekwencji na spektaklach oraz organizacji ich pobytu.

Trzeba również przypomnieć o występie młodych adeptek baletu z Grupy Baletowej "Gwiazda" w Ostrowie Wlkp., które zatańczyły o boku profesjonalistów w poznańskiej Sali Ziemi. Możliwość zaprezentowania się z tak renomowanymi artystami, jak The Royal Moscow Ballet, była dla nich ogromnych przeżyciem.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z pobytu tancerzy The Royal Moscow Ballet w Polsce w dniach 26-30 listopada 2017 r. Promotorem tournée w naszym kraju była agencja Prestige MJM.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d10smi3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10smi3