Trwa ładowanie...

TIDAL X SUMMER NIGHT – zagra gwiazda wakacyjnego hitu "Tuesday” Burak Yeter!

W piątek 10 sierpnia odbędzie się wieczorna impreza w ramach cyklu TIDAL X SUMMER. Podczas wydarzenia wystąpi zagraniczna gwiazda muzyki klubowej, znana z piosenki „Tuesday” – Burak Yeter.

TIDAL X SUMMER NIGHT – zagra gwiazda wakacyjnego hitu "Tuesday” Burak Yeter!Źródło: Materiały prasowe
dmo7as2
dmo7as2

Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił międzynarodowego Dj-a Burak Yeter na wydarzenie TIDAL X SUMMER NIGHT.

Artysta zyskał światową sławę po wydaniu utworu "Tuesday”(https://listen.tidal.com/track/64133625), w którym gościnnie zaśpiewała Danelle Sandoval. Singiel uzyskał status platynowej płyty za sprzedaż w Rosji i Holandii oraz złotej płyty w Finlandii i Polsce. Jego utwory cieszą się powodzeniem wśród rozgłośni radiowych, a w serwisach muzycznych biją rekordy popularności.
Impreza rozpocznie się o godzinie 22:00 w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Na ten czas cała plaża zmieni się w klubową przestrzeń z efektownym oświetleniem oraz tancerkami, nawiązując standardem do międzynarodowych imprez o wysokiej renomie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, od 18-go roku życia. Istnieje możliwość rezerwacji stolików oraz loży.

dmo7as2

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/268404680619744/
Link do playlisty zapowiadającej cykl koncertów TIDAL X SUMMER:

https://listen.tidal.com/playlist/85c5d273-3114-4705-8dea-c6db6c926b19
Link do profilu artysty:

https://listen.tidal.com/artist/3550912

Link do piosenki "Tuesday:”
https://listen.tidal.com/track/64133625

Harmonogram imprezy:
*• godzina 22:00 – start *

*• godzina 24:00 – koncert Burak Yeter *
Więcej informacji na temat cyklu będzie można znaleźć już wkrótce na kanałach Facebook:

dmo7as2

TIDAL https://www.facebook.com/TIDALPolska/
Zatoka Sztuki https://www.facebook.com/Zatoka.Sztuki/

Instagram: https://www.instagram.com/tidal_polska/

Sponsorem cyklu muzycznego jest serwis streamingowy TIDAL.

TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X. TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 57 milionów utworów i 230 000 filmów wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com/pl.

Jak zarejestrować się w TIDAL:
Do założenia konta TIDAL, możesz użyć własnego adresu e-mail albo swojego już istniejącego konta na Facebooku lub Twitterze. Przejdź do TIDAL.com i kliknij Darmowy okres próbny na górze strony.

dmo7as2

Rejestracja za pomocą adresu e-mail:
Aby zarejestrować się z użyciem adresu e-mail, podaj i potwierdź swój adres e-mail, następnie utwórz hasło. Podaj swoją datę urodzenia i zaakceptuj nasz regulamin i politykę prywatności. Kliknij "Kontynuuj", aby przejść do metod płatności. Wybierz metodę płatności, uzupełnij szczegóły i kliknij Kontynuuj.

Rejestracja za pomocą konta Facebook lub Twitter:
Aby użyć konta na Facebook lub Twitterze, kliknij odpowiedni przycisk i wypełnij wszystkie wymagane pola. Po zalogowaniu, kliknij Kontynuuj, następnie przejdź do metod płatności. Wybierz metodę płatności, uzupełnij szczegóły i kliknij Kontynuuj.

Nieważne, którym sposobem się zarejestrujesz - ciesz się darmowym 30-dniowym okresem próbnym za darmo!

Jeśli Twój adres e-mail był już wcześniej użyty do stworzenia konta TIDAL, kliknij "Zapomniałem hasła" na stronie do logowania i zresetuj swoje hasło.

dmo7as2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmo7as2