Trwa ładowanie...
d11pco7

TIDAL X SUMMER NIGHT – zagra gwiazda wakacyjnego hitu "Tuesday” Burak Yeter!

W piątek 10 sierpnia odbędzie się wieczorna impreza w ramach cyklu TIDAL X SUMMER. Podczas wydarzenia wystąpi zagraniczna gwiazda muzyki klubowej, znana z piosenki „Tuesday” – Burak Yeter.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TIDAL X SUMMER NIGHT – zagra gwiazda wakacyjnego hitu "Tuesday” Burak Yeter!
(Materiały prasowe)
d11pco7

Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił międzynarodowego Dj-a Burak Yeter na wydarzenie TIDAL X SUMMER NIGHT.

Artysta zyskał światową sławę po wydaniu utworu "Tuesday”(https://listen.tidal.com/track/64133625), w którym gościnnie zaśpiewała Danelle Sandoval. Singiel uzyskał status platynowej płyty za sprzedaż w Rosji i Holandii oraz złotej płyty w Finlandii i Polsce. Jego utwory cieszą się powodzeniem wśród rozgłośni radiowych, a w serwisach muzycznych biją rekordy popularności.
Impreza rozpocznie się o godzinie 22:00 w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Na ten czas cała plaża zmieni się w klubową przestrzeń z efektownym oświetleniem oraz tancerkami, nawiązując standardem do międzynarodowych imprez o wysokiej renomie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, od 18-go roku życia. Istnieje możliwość rezerwacji stolików oraz loży.

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/268404680619744/

Link do playlisty zapowiadającej cykl koncertów TIDAL X SUMMER:
https://listen.tidal.com/playlist/85c5d273-3114-4705-8dea-c6db6c926b19

Link do profilu artysty:
https://listen.tidal.com/artist/3550912

Link do piosenki "Tuesday:”
https://listen.tidal.com/track/64133625

Harmonogram imprezy:
*• godzina 22:00 – start *
*• godzina 24:00 – koncert Burak Yeter *

Więcej informacji na temat cyklu będzie można znaleźć już wkrótce na kanałach Facebook:
TIDAL https://www.facebook.com/TIDALPolska/

Zatoka Sztuki https://www.facebook.com/Zatoka.Sztuki/
Instagram: https://www.instagram.com/tidal_polska/

Sponsorem cyklu muzycznego jest serwis streamingowy TIDAL.

d11pco7

TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X. TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 57 milionów utworów i 230 000 filmów wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com/pl.

Jak zarejestrować się w TIDAL:
Do założenia konta TIDAL, możesz użyć własnego adresu e-mail albo swojego już istniejącego konta na Facebooku lub Twitterze. Przejdź do TIDAL.com i kliknij Darmowy okres próbny na górze strony.

Rejestracja za pomocą adresu e-mail:
Aby zarejestrować się z użyciem adresu e-mail, podaj i potwierdź swój adres e-mail, następnie utwórz hasło. Podaj swoją datę urodzenia i zaakceptuj nasz regulamin i politykę prywatności. Kliknij "Kontynuuj", aby przejść do metod płatności. Wybierz metodę płatności, uzupełnij szczegóły i kliknij Kontynuuj.

Rejestracja za pomocą konta Facebook lub Twitter:
Aby użyć konta na Facebook lub Twitterze, kliknij odpowiedni przycisk i wypełnij wszystkie wymagane pola. Po zalogowaniu, kliknij Kontynuuj, następnie przejdź do metod płatności. Wybierz metodę płatności, uzupełnij szczegóły i kliknij Kontynuuj.

Nieważne, którym sposobem się zarejestrujesz - ciesz się darmowym 30-dniowym okresem próbnym za darmo!

Jeśli Twój adres e-mail był już wcześniej użyty do stworzenia konta TIDAL, kliknij "Zapomniałem hasła" na stronie do logowania i zresetuj swoje hasło.

d11pco7

Podziel się opinią

Share

d11pco7

d11pco7