Trwa ładowanie...
d1g7twu

Tilda Swinton przeszła ogromną metamorfozę. W długich włosach jest nie do poznania

Tilda Swinton nigdy nie przejmowała się opinią publiczną. Aktorka ma niepowtarzalny wizerunek, szczęśliwe życie miłosne i Oscara na koncie. I choć nie zwykła przejmować się swoim wyglądem, teraz postanowiła poddać się metamorfozie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Tilda Swinton
Tilda Swinton (materiał prasowy/Megafon.pl)
d1g7twu

Napisać o Tildzie Swinton, że jest jedyna w swoim rodzaju, to jak nie napisać o niej nic. Aktorka wśród wszystkich gwiazd na świecie jest prawdziwym ewenementem. Nigdy nie przejmowała się opiniami na swój temat i po prostu robiła swoje. Być może dlatego jest dzisiaj tak doceniana.

#dziejesiewkulturze: Tilda Swinton zmieniła się nie do poznania

Choć ma dopiero 58 lat, to grała już kobiety starsze od siebie. Tak naprawdę nigdy nie chciała być aktorką i niejednokrotnie powtarzała, że wcale się za nią nie uważa. Na ekranie zadebiutowała w filmie "Caravaggio". W 2008 roku odstała Oscara.

d1g7twu

Tilda dotąd znana była ze swojej androgynicznej urody. Teraz coś się zmieniło. Wygląda nieco bardziej kobieco.

Zdjęcia Tildy pochodzą z planu zdjęciowego do najnowszego filmu w reżyserii Jima Jarmuscha "The Dead Don't Die". Aktorka wygląda zjawiskowo. Ostatni raz w długich włosach mogliśmy zobaczyć ją w latach osiemdziesiątych:

Podoba się wam taka odsłona brytyjskiej aktorki?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1g7twu

Podziel się opinią

Share
d1g7twu
d1g7twu