ycipk-u4sor8

Timothée Chalamet: Paparazzi przyłapali go na całowaniu. Z córką gwiazd

Ostatni czas zdecydowanie należy do niego. Choć w tym roku skończył zaledwie 23 lata, to filmowy świat stoi przed nim otworem. Teraz Timothée Chalamet najwyraźniej się zakochał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Mój piękny syn"
Kadr z filmu "Mój piękny syn" (Materiały prasowe)
ycipk-u4sor8

Po głośnej i trudnej roli Elia w filmie "Tamte dni, tamte noce" jego kariera nabrała niesamowitego tempa. Wielki talent potwierdził, grając uzależnionego nastolatka ("Mój piękny syn"), a lada chwila na Netflixie zobaczymy go w roli Henryka V w głośnej produkcji "Król". Tymczasem Timothée Chalamet nie rezygnuje też z bardziej prozaicznych uciech. Paparazzi przyłapali go w czułych objęciach córki Johny'ego Deppa - Lily-Rose. Para poznała się na planie "Króla" i najwyraźniej przypadła sobie do gustu.

Zobacz też: "The King" z Timotheem Chalametem. Netflix udostępnił zwiastun produkcji

ycipk-u4sor8

Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Romans kwitnie i tych dwoje zdecydowanie nie zamierza się z tym ukrywać. Pytanie tylko, jak długo potrwa? Wszak w świecie celebrytów wszystko zmienia się jak pogoda. Mimo to fani cieszą się szczęściem idoli i komentują pod zdjęciem: "Słodcy, młodzi ludzie".

Timothéego Chalameta zobaczymy również w najnowszej produkcji Woody'ego Allena "W deszczowy dzień w Nowym Jorku". A w kolejnym roku pojawi się w najnowszej ekranizacji książki Franka Herberta - "Diuna".

Zobacz też: Lily-Rose Depp zamieściła odważne zdjęcie. Fani są oburzeni

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-u4sor8

ycipk-u4sor8
ycipk-u4sor8