Trwa ładowanie...
d3d2ub1

Timothée Chalamet: Paparazzi przyłapali go na całowaniu. Z córką gwiazd

Ostatni czas zdecydowanie należy do niego. Choć w tym roku skończył zaledwie 23 lata, to filmowy świat stoi przed nim otworem. Teraz Timothée Chalamet najwyraźniej się zakochał.
Share
Kadr z filmu "Mój piękny syn"
Kadr z filmu "Mój piękny syn"Źródło: Materiały prasowe
d3d2ub1

Po głośnej i trudnej roli Elia w filmie "Tamte dni, tamte noce" jego kariera nabrała niesamowitego tempa. Wielki talent potwierdził, grając uzależnionego nastolatka ("Mój piękny syn"), a lada chwila na Netflixie zobaczymy go w roli Henryka V w głośnej produkcji "Król". Tymczasem Timothée Chalamet nie rezygnuje też z bardziej prozaicznych uciech. Paparazzi przyłapali go w czułych objęciach córki Johny'ego Deppa - Lily-Rose. Para poznała się na planie "Króla" i najwyraźniej przypadła sobie do gustu.

Zobacz też: "The King" z Timotheem Chalametem. Netflix udostępnił zwiastun produkcji

d3d2ub1

Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Romans kwitnie i tych dwoje zdecydowanie nie zamierza się z tym ukrywać. Pytanie tylko, jak długo potrwa? Wszak w świecie celebrytów wszystko zmienia się jak pogoda. Mimo to fani cieszą się szczęściem idoli i komentują pod zdjęciem: "Słodcy, młodzi ludzie".

Timothéego Chalameta zobaczymy również w najnowszej produkcji Woody'ego Allena "W deszczowy dzień w Nowym Jorku". A w kolejnym roku pojawi się w najnowszej ekranizacji książki Franka Herberta - "Diuna".

Zobacz też: Lily-Rose Depp zamieściła odważne zdjęcie. Fani są oburzeni

d3d2ub1

Podziel się opinią

Share
d3d2ub1
d3d2ub1