Trwa ładowanie...

To będzie ostatnia Wielkanoc Dariusza K. na wolności. Celebryta idzie do więzienia

Były mąż Edyty Górniak w końcu trafi za kraty. Mężczyzna, który pod wpływem narkotyków potrącił kobietę na pasach, musi stawić się w zakładzie karnym.

To będzie ostatnia Wielkanoc Dariusza K. na wolności. Celebryta idzie do więzieniaŹródło: WP.PL
d4hc2w8
d4hc2w8

Celebryta długo odraczał odsiadkę, tłumacząc się swoim stanem zdrowia. W końcu dosięgnął go jednak wymiar sprawiedliwości. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa nakazał Dariuszowi K. stawić się w więzieniu, gdzie ma odsiedzieć 44 miesiące kary pozbawienia wolności. Skazany ma na to czas do 10 kwietnia br. Oznacza to, że święta wielkanocne będzie mógł jeszcze spędzić na wolności. Jeśli Dariusz K. nie stawi się w tym terminie, sąd wyda nakaz doprowadzenia go przez policję. To jednak nie koniec. Gdy celebryta już trafi za kratki, czekają go kolejne procesy w sądzie.

Jego druga żona Izabella wystąpiła o rozwód, a pierwsza rozprawa ma się odbyć niebawem. Ponadto pozew przeciwko niemu szykuje jego pierwsza żona Edyta Górniak. Piosenkarka robi wszystko, by na nowo podzielić ich wspólny majątek. Jak ustalił "Super Express", chodzi o 11 mln zł. Gwiazda zamierza pozwać Dariusza Krupę o alimenty na ich 14-letniego dziś syna Allana.

Myślicie, że to będą dla niego spokojnie święta?

d4hc2w8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hc2w8