Trwa ładowanie...
de00338
News

To chłopak George'a Michaela znalazł jego ciało!

Napisał o tym na swoim koncie na Twitterze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
George Michael
George Michael (Twitter)
de00338

To są Święta, których nigdy nie zapomnę wyznał Fadi Fawaz. Okazuje się, że muzyk nie był, jak podejrzewano, związany z Kennym Gossem, a właśnie z Fawazem. Partner znalazł ciało muzyka, a szokującą informacją podzielił się poprzez media społecznościowe.

Magazyn "The Sun" sugerował, że Michael i Goss, byli partnerzy, którzy spędzili ze sobą wiele lat, wrócili do siebie niedługo przed śmiercią George'a. Wpis Fawaza pokazuje, że było inaczej. Stylista fryzur wyznał, że rano, kiedy się obudził, odkrył ciało ukochanego. Michael miał umrzeć spokojnie podczas snu w swoim domu w Goring w Wielkiej Brytanii 25 grudnia 2016 roku. Według doniesień, policja i ambulans przybyły do posiadłości popołudniu. Wiadomość o śmierci gwiazdora przekazano w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Z wielkim smutkiem informujemy, że nasz ukochany syn, brat i przyjaciel George odszedł w spokoju w tym świątecznym czasie. Rodzina prosi o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym okresie. Nie będzie więcej oświadczeń w tej sprawie - informacja o nagłej śmierci George'a zszokowała fanów jego muzyki. Wśród nich nie brakuje znanych osób, które oddały zmarłemu hołd głównie poprzez wpisy na Facebooku, Instagramie czy Twitterze.

de00338

Nigdy nie przestanę za tobą tęsknić - dodał Fadi. Według plotek George Michael mógł być w związku ze stylistą i fotografem od 2012 roku. To wówczas paparazzi przyłapali ich w kilku europejskich miastach. Mężczyźni starali się trzymać swój związek z daleka od mediów.

The Sun The Sun
The Sun
de00338

Podziel się opinią

Share

de00338

de00338