Trwa ładowanie...

"To jest fajny i dobry człowiek". Natasza Urbańska chwali Dodę

Teatr Studio Buffo obchodzi w tym roku 25-lecie działalności. Z tej okazji niedawno odbyła się trzydniowa celebracja, podczas której na scenie wystąpiły gwiazdy związane niegdyś z Buffo. W ostatnich latach niekwestionowanym znakiem rozpoznawczym teatru jest Natasza Urbańska. W rozmowie z WP Gwiazdy wspomina m.in. współpracę z Dodą.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4euwmp

Urbańska w rozmowie z Piotrem Grabarczykiem powiedziała, że jubileuszowym koncertom towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Na jednej scenie pojawiło się kilkudziesięciu artystów, dla których była to swoista podróż sentymentalna.

- Buffo to jest mój drugi dom, jakby nie patrzeć występuję tu od 23 lat. Bardzo sobie cenię współpracę z Januszami, z zespołem, którego jestem częścią. On cały czas rotuje, cały czas się douczamy. Ta prace ciągle wrze - mówiła Natasza w rozmowie z WP.

Przez 25 lat działalności Buffo na scenie pojawiło się wielu artystów. Jednym z nich była Doda. Jak Urbańska wspomina współpracę z piosenkarką?

d4euwmp

- Doda jest kochana, wystąpiła na wszystkich 3 koncertach. Znalazła dla nas czas, mimo że na początku planowała się pojawić tylko na jednym. To jest fajny i dobry człowiek - dodała artystka.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4euwmp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4euwmp