Trwa ładowanie...
d7txdi9

To już oficjalne. Harry poprosił Williama, by był świadkiem na jego ślubie

Nikt lepiej nie nadaje się do tej roli. William w końcu może się odwdzięczyć bratu i z dumą jako świadek towarzyszyć przed ołtarzem w najważniejszym dniu w jego życiu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książęcy duet zawsze może na siebie liczyć
Książęcy duet zawsze może na siebie liczyć (Getty Images)
d7txdi9

Już 19 maja długo oczekiwana ceremonia, podczas której Harry i Meghan będą sobie przysięgać miłość i wierność. Świadkami tego zdarzenia, oprócz zaproszonych gości, będą z pewnością ludzie na całym świecie, którzy obejrzą transmisję ze ślubu w telewizji.

Do ceremonii już coraz mniej czasu, i właściwie wszystko jest ustalone, ale z królewskiego pałacu wypływają kolejne informacje. Choć oczywistym wydawało się, że to właśnie William będzie świadkiem na ślubie Harry’ego. Książę jednak dopiero teraz oficjalnie poprosił starszego brata o tę przysługę. Radosną informację podano w oficjalnym komunikacie, a na Twitterze Kensington Palace pojawiło się kilka uroczych zdjęć braci. William, jak informują przedstawiciele rodziny królewskiej, jest zaszczycony i nie może doczekać się uroczystości.

Przypomnijmy, że to właśnie Harry w 2011 r. był świadkiem na ślubie Williama i Kate. Wówczas ceremonia zachwyciła fanów na całym świecie, mówiło się nawet o tym, że to ślub stulecia.

Już dziś wiadomo, że ślub młodszego księcia będzie się różnił, będzie na nim np. dużo mniej polityków i zabraknie przedstawicieli innych krajów. Narzeczeni, po konsultacji z rządem Jej Królewskiej Wysokości, ogłosili, że zaproszą jedynie osoby, z którymi mają bezpośredni kontakt. Ostateczną decyzję podjął Dom Królewski.

d7txdi9

- Zdecydowano, że oficjalna lista przywódców politycznych zarówno brytyjskich, jak i zagranicznych, nie jest wymagana z okazji ślubu księcia z Meghan Markle - powiedział rzecznik Harry'ego.

Jak będzie wyglądał książęcy ślub przekonamy się niebawem, ale z pewnością będzie to podniosła i wzruszająca uroczystość.

d7txdi9

Podziel się opinią

Share

d7txdi9

d7txdi9