Trwa ładowanie...
d1wc6gp

To już potwierdzone - Spice Girls wrócą w 2018 r. Zarobią na tym fortunę

Fani najsławniejszego girlsbandu wszech czasów mogą odetchnąć z ulgą! Vicktoria Beckham opublikowała zdjęcia, które potwierdzają doniesienia o powrocie Spice Girls. Co więcej, "The Star" zdradził ile byłe członkinie mogą na tym zarobić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zespół Spice Girls
Zespół Spice Girls (ONS.pl)
d1wc6gp

O ich powrocie mówiło się od dawna, lecz w końcu pojawiły się konkrety! Na oficjalnych profilach Victorii Beckham, Melanie Brown (Mel B), Melanie Chisholm (Mel C), Geri Halliwell (dziś Horner po mężu) i Emmy Bunton opublikowano to samo wspólne zdjęcie "Spicetek". Sporo starsze, ale nadal piękne członkinie Spice Girls uśmiechają się szeroko, a w podpisach zapewniają o wzajemnej miłości i chęci podjęcia współpracy.

W tym samym czasie Victoria Beckham opublikowała wspólne zdjęcie "Spicetek" z byłym menadżerem, co tylko potwierdziło nadzieje fanów na powrót legendarnego zespołu lat 90.

O reaktywacji Spice Girls napisał też brytyjski "The Star". Tabloid twierdzi, że Emma, Victoria, Geri, Mel C i Mel B podpisały już kontrakt, według którego planowany powrót zespołu przypadnie jeszcze w tym roku. Według umowy każda z nich zarobi 14 mln zł. Wystarczy, że będą razem koncertować i występować w telewizji. "Spicetki" mają zasiąść w jury chińskiego talent show, wydać płytę z największymi przebojami oraz reklamować gadżety dla fanów.

d1wc6gp

Na taki powrót fani czekali?

ONS.pl
d1wc6gp

Podziel się opinią

Share

d1wc6gp

d1wc6gp