Trwa ładowanie...
d2ag75a

To potwierdzone. Meghan i Harry odwiedzą Afrykę Południową

Księżna Meghan i książę Harry wybiorą się niebawem w podróż do Afryki Południowej. Najpewniej będzie to pierwsza wizyta zagraniczna, na którą wybiorą się z synkiem Archiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan z rodziną jesienią odwiedzi RPA
Księżna Meghan z rodziną jesienią odwiedzi RPA (ONS.pl, Fot: Photoshot)
d2ag75a

Dyplomata Nigel Casey potwierdził za pośrednictwem Twittera, że Meghan Markle i książę Harry odwiedzą RPA jesienią tego roku. To pierwszy raz, kiedy rząd lub urzędnik królewski potwierdził zamiar wyjazdu małżeństwa do Afryki.

Jak wcześniej informował "Harper's Bazaar", Harry i Meghan wybiorą się w podróż po Afryce w październiku. Zagoszczą tam przez dwa tygodnie. Książę i księżna mają odwiedzić Angolę, Malawi, RPA i Botswanę - szczegóły wyjazdu wciąż się ustalane.

Nie jest jeszcze jasne, czym Harry i Meghan będą się zajmować podczas wizyty w RPA lub Botswanie. Wiadomo za to, że podczas pobytu w Malawi będą rozmawiać na temat organizacji charytatywnej, wspierającej dzieci dotknięte HIV i AIDS .

d2ag75a

To będzie najpewniej pierwszy wyjazd, na który książęca para wybierze się wraz ze swoim synkiem Archiem. Czekacie na zdjęcia z tej wyprawy?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d2ag75a

d2ag75a
d2ag75a