Trwa ładowanie...

To ważna data. Ewa Farna podzieliła się wzruszającymi zdjęciami

Ewa Farna podzieliła się na Instagramie dwoma zdjęciami używając hasztagu #10lat. Wyjaśniła, że właśnie mija dziesiąta rocznica odkąd poznała swojego przyszłego męża i ojca swojego dziecka.

To ważna data. Ewa Farna podzieliła się wzruszającymi zdjęciamiŹródło: Materiał prasowy, fot: Materiały prasowe
d2sarmf
d2sarmf

Ewa Farna za Martina Chobota wyszła już półtora roku temu. Ta dwójka jednak znała się i przyjaźniła od lat. A wszystko zaczęło się od castingu na gitarzystę do jej zespołu. Martin pobił liczną konkurencję i bardzo szybko polubił się z wokalistką. Kilka tygodni temu na świat przyszło ich pierwsze dziecko, a gwiazda do ostatniej chwili trzymała tę radosną nowinę w tajemnicy.

"26.6.2009 r. - casting na gitarzystę do zespołu/ 26.6.2019 r. - 10 lat my bandmate, najlepszy przyjaciel. Jak ten czas zapiernicza... ale cóż jest bosko. Szczęśliwej rocznicy, tato!" - podpisała pod zdjęciami na Instagramie.

Jak łatwo zauważyć każde z nich bardzo się zmieniło przez te lata. Na pierwszym zdjęciu, Martin wygląda jak podrostek, Ewa wciąż jest młodą i niedoświadczoną życiem dziewczyna. Najwyraźniej czas, łączące ich uczucie oraz doświadczenie macierzyństwa bardzo ich zmieniło i wzbogaciło o cenne lekcje. Gwiazda zapowiedziała, że rezygnuje z urlopu macierzyńskiego aby występować na scenach letnich festiwali. Rodzina ma pomóc w opiece nad małym dzieckiem.

d2sarmf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sarmf