Trwa ładowanie...

To zupełnie nowa Kozidrak! "Mam w sobie szaleństwo i odwagę" - kulisy życia zawodowego artystki

Ostatni rok stał dla niej pod znakiem ogromnych zmian i to zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Mimo, że jest na scenie od prawie 40 lat, Beata Kozidrak postanowiła znów zaskoczyć swoich fanów. Jaka jest teraz? Bez czego nie wyobraża sobie życia i jak wygląda jej najnowsza trasa koncertowa? Odpowiedzi na te pytania w najnowszym odcinku "Gwiazd na robocie". Zobaczcie wideo:

d3p4wqe
d3p4wqe

Jaka jest nowa Beata? Trochę szalona, stawiam na odwagę. Zmiana powoduje otwarcie na coś nowego i ja to po prostu robię. Współpracuję z fajnymi, młodymi ludźmi, dzięki którym chce mi się to robić. Z kolei oni współpracując ze mną, działają. Myślę, że jeszcze nie raz was zaskoczę. Ja się tym naprawdę bawię i cieszę się, że mogę to robić. Dla siebie i dla was - tłumaczy w rozmowie z WP Kozidrak.

Kilka tygodni temu Kozidrak wyruszyła w tournee "B3 Exclusive", na którym swoje słynne przeboje prezentuje w zupełnie nowych aranżacjach. Jak donosiła niedawno prasa, seria ogólnopolskich koncertów pozwoli zarobić piosenkarce blisko milion złotych! Podczas występu w Warszawie gwiazda odebrała również Złotą Płytę za album "B3".

Wybieracie się na koncert "nowej" Beaty?

Zobacz też: Piotr Kraśko od lat wzbudza kontrowersje. Jaki jest naprawdę?

Michał Pańszczyk
Źródło: Michał Pańszczyk, fot: Michał Pańszczyk
Michał Pańszczyk
Źródło: Michał Pańszczyk, fot: Michał Pańszczyk
d3p4wqe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p4wqe