Trwa ładowanie...

Tomasz Dedek: Nikomu nie powiedział, że chorował na raka

Tomasz Dedek, aktor znany z takich seriali jak "Rodzina zastępcza" czy "Prawo Agaty" miał w ostatnim czasie kilkuletnią przerwę od grania. Wszystko przez nowotwór.

Share
Tomasz Dedek: Nikomu nie powiedział, że chorował na raka
Źródło: Materiały prasowe
d1er55z

Tomasz Dedek przez ostatnie dwa lata nie pojawił się w żadnej produkcji. Zrezygnował również z roli w Teatrze Komedia. Jak się okazuje miał bardzo ważny powód - musiał skoncentrować się na sobie i zadbać o zdrowie.

U aktora wykryto chorobę nowotworową. Po diagnozie poprosił dyrektora Teatru Komedia o urlop i zastępstwo w sztuce, w której grał jedną z głównych postaci, "Interes życia". Nikomu wtedy nie powiedział o problemie zdrowotnym. O chorobie wiedzieli tylko najbliżsi.

- Powiedział nam o tym, gdy okazało się, że ma szansę wyzdrowieć - wyznała jedna z jego koleżanek w rozmowie z tygodnikiem "Życie na Gorąco".

d1er55z

Na szczęście najtrudniejszy czas już za nim. Tomasz Dedek pokonał chorobę, a miał dla kogo walczyć. Wspólnie z żoną wychowują trójkę dzieci, w tym jedno małe.

- Jedyne co tak naprawdę mamy to nasze dzieci. Musimy o nie dbać. Dbać o rodzinę - wyznał kiedyś w jednym z wywiadów.

Ale sukces rodzinny to nie jedyna dobra rzecz w jego życiu. Kariera Tomasza Dedka znów nabiera tempa. W tym roku będziemy mieli okazję zobaczyć go w filmie Marcina Mikulskiego "Marcel". Aktor po 18 latach przerwy ma również wrócić na plan filmu "M jak miłość". Trzymamy kciuki o zdrowie.

d1er55z

Podziel się opinią

Share
d1er55z
d1er55z