Trwa ładowanie...
d2o5qj2

Tomasz Dedek: Nikomu nie powiedział, że chorował na raka

Tomasz Dedek, aktor znany z takich seriali jak "Rodzina zastępcza" czy "Prawo Agaty" miał w ostatnim czasie kilkuletnią przerwę od grania. Wszystko przez nowotwór.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Dedek chorował przez dwa lata
Tomasz Dedek chorował przez dwa lata (Materiały prasowe)
d2o5qj2

Tomasz Dedek przez ostatnie dwa lata nie pojawił się w żadnej produkcji. Zrezygnował również z roli w Teatrze Komedia. Jak się okazuje miał bardzo ważny powód - musiał skoncentrować się na sobie i zadbać o zdrowie.

U aktora wykryto chorobę nowotworową. Po diagnozie poprosił dyrektora Teatru Komedia o urlop i zastępstwo w sztuce, w której grał jedną z głównych postaci, "Interes życia". Nikomu wtedy nie powiedział o problemie zdrowotnym. O chorobie wiedzieli tylko najbliżsi.

- Powiedział nam o tym, gdy okazało się, że ma szansę wyzdrowieć - wyznała jedna z jego koleżanek w rozmowie z tygodnikiem "Życie na Gorąco".

d2o5qj2

"M jak Miłość". Tomasz Dedek powraca na plan serialu po 18 latach

Na szczęście najtrudniejszy czas już za nim. Tomasz Dedek pokonał chorobę, a miał dla kogo walczyć. Wspólnie z żoną wychowują trójkę dzieci, w tym jedno małe.

- Jedyne co tak naprawdę mamy to nasze dzieci. Musimy o nie dbać. Dbać o rodzinę - wyznał kiedyś w jednym z wywiadów.

Ale sukces rodzinny to nie jedyna dobra rzecz w jego życiu. Kariera Tomasza Dedka znów nabiera tempa. W tym roku będziemy mieli okazję zobaczyć go w filmie Marcina Mikulskiego "Marcel". Aktor po 18 latach przerwy ma również wrócić na plan filmu "M jak miłość". Trzymamy kciuki o zdrowie.

Zobacz też: Pamiętacie siostry z "Rodziny Zastępczej"? Opublikowały wspólne zdjęcie po latach

d2o5qj2

Podziel się opinią

Share

d2o5qj2

d2o5qj2